Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKARZ PSYCHIATRA NA FORUM


lubuszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł wielokrotnie już analizowany.. Obawiam się,że nie jest możliwy do zrealizowania. Forum nie przynosi takich dochodów by mozna było współpracować z lekarzem. Wątpię by znalazł się ktoś, kto charytatywnie udzielałby porad.

Poza tym,kontakt wirtualny jest niewspółmierny do osobistej relacji ze specjalistą. Szczególnie w przypadku zaburzeń o takiej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zgadzam się z Atruchą to nawet gdyby się udało będzie zawsze, że 'nikt nie ponosi odpowiedzialności za udzielane rady i nie należy ich brać dosłownie itp' z takimi zastrzeżeniami rady i odpowiedzi na nasze pytania mogą być zbyt ogólne aby niosły jakąś wartość dla pytającego.

 

Wydaje mi się że to forum samo w sobie jest dla wielu osób swego rodzaju terapią, a po za tym mamy tutaj zapisane jak w wielkiej księdze tak różne przypadki chorób i sposobów ich pokonywania, że należy to wykorzystać. Wymaga to czasu i cierpliowści czytania.

 

Moze przydałoby się jakieś narzędzie typu wyszukiwarka, abyśmy mogli wyłowić to co nas interesuje, ( ale pewnie takie rozwiązanie jest też kosztowne, jakieś wymagania serwerowe itp nie znam się)

 

Ciekawe jakie są kryteria naboru do Armii Hardcoru? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - fajnie by było. Szkoda że nie znam żadnego psychiatry (aż tak dobrze ;) ) bo bym go tu "przytargała". Myslę że jakby trochę popytac , to moze jakiś by się zgodził wpadac co jakiś czas. Przecie nie musiałby tu siedzieć całymi dniami. Albo się mylę. Bo ja idealistka jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....może wyjdę na jakiegoś pesymistę i jeszcze inne takie rózne fajne określenia...ale wydaje mi się że trzeba oddzielic bajkę o rzeczywistości. Ten psychiatra/psycholog na forum jest taka bajką....a rzeczywistościa ilość forumowiczów (wciąz rosnąca). Shadow musiałbys zatrudnić, nie jednego a z 30 psychiatrów którzy pracowali by w systemie zmian..... I to wciąż było by mało..... I moge sie załozyć, że gdyby jednak udało sie zebrać ta gigantyczna sume na wypłaty i zatrudnic specjalistów...nie było by pewności czy tacy lekarze sa pomocni......

Myśle że takie praktyki mozna byłoby porównac do e-egzorcyzmów Pani Wandy....

Shadow i nie pisze tego złośliwie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, myslę że żyjemy na dwóch różnych światach....10%...a gdzie reszta i kto będzie decydował które tematy sa ważne, a które mniej ważne i któremu forumowiczowi udzielic porady, a któremu nie.... Czy moze chodzi o to aby specjalista poradził ogólnie? A niby co my tu wszyscy robimy....tez radzimy ogólnie....tyle ze nie jesteśmy specjalistami....jednemu pomaga polopiryna a drugiemu masaż..... Każdy powinien dostac porade indywidualna...

Pomysł ze specjalista wydaje mi sie z tych własnie wzgledów śmieszny.... Terapia to terapia, a to byłby cyrk....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie nie przeczytał,

Chodzi o to, żeby na najczesciej powtarzające się pytania znalazły się wiarygodne odpowiedzi

 

O tym na jakie pytania decydował by sam lekarz lub funkcyjni. Jak na poradę za darmo - myślę, że nawet cząstka odpowiedzi była by przydatna. Co by na tym straciło forum, Piotrek?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów Atrucha ma rację, oj mądra kobita :P

 

Shad, 10% - wiesz przecież, ile tych postów jest, ale zawsze od czegoś trzeba zacząć, więc moim zdaniem pomysł ok :D Jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieć na czym stoimy... Więc spróbować warto, na pewno nie będzie to 10% ale zawsze coś...

 

Dark, więcej optymizmu, być może znajdzie się z czasem więcej chętnych, może jakiś sponsoring ?? kto tu przedsiębiorczy jest... pomysły jakieś? ;)

 

PS. piszę trochę z głową w chmurach, ale zawsze warto się podjąć chociaż próby jeśli coś ma być pomocne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze... bez dumania i rozważania by nic nie było... a przepraszam - do dumania i rozważania też trzeba dodać działanie... ale tak w praktyce... jakby znaleźć tych psychologów... mój na razie pomysł, aby cynk o forum szedł przez użytkowników do psychologów, może w ten sposób prędzej znajdą się chętni, bo nie dostaną suchej informacji że jest takie i takie forum, ale usłyszą to od kogoś należącego do forum i może prędzej dadzą się namówić... ale zacznijmy od tego, czy w końcu pomysł będzie realizowany czy nie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×