Skocz do zawartości
Nerwica.com

cierpienie...


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na dnie, chcialbym uwierzyć ze życie jest piękne ale to nie dla mnie. Po prostu nie chce....żyć, nie chce się z tym dłużej męczyć, nie daje rady. Rozpamiętywanie tego, tkwienie z tym, przezywanie tego to cale moje życie. Ból, cierpienie, smutek to wszystkie odczucia. Nie wiem czy wiecie jak to jest czuć ze ma się utracone życie, ze trzeba w tym chujostwie trwać. To okropne uczucie :oops::cry: to agonia i rozpacz. :cry: Te cierpienie... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym uwierzyć ze życie jest piękne ale to nie dla mnie

po co mialabys w to wierzyc...zycie jest dosyc ciezkie .. mozemy lapac tylko piekne chwile

. Nie wiem czy wiecie jak to jest czuć ze ma się utracone życie, ze trzeba w tym chujostwie trwać.

wyobraz sobie, ze nie jestes jedyna osoba z depresja na swiecie wiec sporo ludzi wie jak to jest... i kto powiedzial ze TRZEBA w tym trwac? Moze czas poszukac pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja, tak, czuję ból istnienia i nie widzę żadnego sensu życia. Chciałabym nie istnieć i nienawidzę siebie z dnia na dzień coraz bardziej. Chciałabym zniknąć, bo życie jest nie do zniesienia. A co się stało, że tak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja, nie wiem, co Cię spotkało, ale na prawdę z każdego bagna da się wyjść.

Nie musisz się stale zadręczać przeszłością.

Teraz jest teraz. Może nie najlepsze, ale niewykluczone, że lepiej będzie jutro, a jak nie jutro to na przykład za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, doskonale Cie rozumiem, jak byś była moją jednością, moja świadomością.

 

To splot wielu historii, a przede wszystkim niesprawiedliwości życia.

 

Jak na co dzień z tym się zmagasz?

 

-- 29 gru 2012, 22:46 --

 

L.E., nie ma nadziei na lepsze jutro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×