Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do osób mających wyczucie w sprawach damsko-meskich(nie sex)


Rekomendowane odpowiedzi

@hasacz

Znam to,

w relacjach damsko-męskich twoje uczucia na temat tych relacji chyba są najlepszym kierunkowskazem. Intuicja zwykle nie kłamie, łatwo wyczuć kiedy trafiasz na mur. Przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej sytuacji jestem sam, więc nie ma mi teraz czego podpowiadać, a u ciebie to ty musisz wiedzieć. Może po prostu błędnie interpretujesz otrzymywane sygnały, "aha" i "ok" to może być po prostu "aha" i "ok".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja jak oglądam film odpisuję, że oglądam film ;-)

Mówiąc szczerze znałam sporo osób, co w ten sposób dawało do zrozumienia, że są o coś złe, więc też już mi się zapala na to lampka, ale z drugiej strony mnie wpienia takie coś - jak jest zła, to niech powie o co, a nie chrząka i pomrukuje, więc zwykle po jednym pytaniu, czy wszystko gra, olewam sprawę. Będzie chciała powiedzieć, dobrze. Nie - też dobrze, bo na cholerę mi dziewczyna, czy nawet koleżanka, przy której będę musiała z siebie wychodzić, żeby się dowiedzieć, o co jej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że to będzie najbardziej rozsądne aby zwyczajna rozmowa wyczyściła wszystkie nieścisłości związene z Twoją niepewnością.

 

Być może , Twoja kobieta potrzebuje czegoś bardziej konstruktywnego , zaproś ją na kolacje , długa szczera rozmowa , długi spacer !

Bierz to do serducha !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Własnie tez mnie to denerwuje. I chyba oleje sprawe i jutro pogadam z nia jak gdyby nigdy nic. Zobaczymy.

No i prawidłowo, bo inaczej to się wrzodów można nabawić, wiem, co mówię.

Ja z jedną ze swoich dziewczyn (borderem) doszłam w pewnym momencie do takiej paranoi, że stale byłam w stanie podwyższonej gotowości i zastanawiałam się nad każdym słowem i gestem. Straszne. Nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×