Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem alkoholiczką, lekomanką i narkomanką.


jamnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem narkomanem (heroina i inne opiaty; morfina, kodeina, tramadol, dolargan itd.), leki uspokajające (klonazepam, diazepam, lorazepam, alprazolam i inne), jestem na programie substytucyjnym, piję metadon, przestałem brac nakotyki juz prawi rok nie biorę, ale leki dalej, w coraz większych ilościach i zacząłem pic... Boję się sam nie wiem czego. Leczenie idzie mi dobrze, ale doszedł ten alkohol, nie mogę spac, mam lęki i depresję. Borę Mianserynę 30mg 0-0-1, Clonazepam 2mg 1-2-1, i inne benzo jam mam to sporo naraz. Znowu czuję że się pogubiłem... coś straciłem, nie wiem... jest kobieta, która kochałem, ale nie wiem czy dalej, wiecie... wczoraj spędziłem z nią noc u siebie, a obiecałem sobie, że już nigdy nic z nią. Ona mnie krzywdzi a ja na to pozwalam, nie wiem czemu? W poszukiwaniu wartych wspomnień? chyba tak. Tylko strasznie wysoką cenę za to płacę. nie mogę spac... zrobiłem kolejny błąd, wiedziałem o tym, że będę cierpiał zanim do niej szedłem, ale mimo to polazłem tam. Ona jest jak narkotyk, nie ma jej to wariuję, i muszę się czymkolwiek odurzyc, żeby nie myślec. Nie tak powinno byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naćpałam się kodeiną, palę codziennie trawę i wykombinowałam sobie afobam, który co prawda biorę jeden dziennie, ale często brałam całe opakowanie, więc nie powinnam w ogóle mieć go w rekach. ale tak mnie nosi, że nie wytrzymuje!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jamnik, to jest bardzo trudne i naprawdę podziwiam Cię za to że tak się starasz. Nie ma co się zrażać. Masz krzyżowe uzależnienie więc to dużo bardziej trudniejsze ale nie niemożliwe! Trzeba uwierzyć że się uda i że się da w ogóle. Ważne żebyś miała wsparcie z zewnątrz najlepiej osoby uzależnionej ale która jest trzeźwa. Wszystko powoli wpadki są wpisane w zdrowienie. Organizm swoje a my swoje ale to my rządzimy ;) Ja ze swojej strony trzymam mocno za Ciebie kciuki!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×