Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Kakaran

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Mam na imię Stasiek , mam 16 lat . Lubię grać na gitarze i interesuję się informatyką .

Konto tutaj założyłem, by nie czuć się sam w tych trudnych życiowych momentach , a zatem po krótce opiszę mój problem.

 

Wszystko było dobrze i normalnie do początku września . Zaczęło się to wszystko zawrotami głowy, których niesamowicie się bałem.

Po około dwóch miesiącach one minęły . Tamtymi czasy byłem bardzo przygnębiony . Strasznie rozmyślałem o sensie życie , czy to co mnie otacza ma jakikolwiek sens.. niestety źle zrobiłem, że przesiadywałem cały czas w swoim "azylu" - komputerze. Odrzuciłem trochę przyjaciół i mało wychodziłem z domu . Myślałem, że to minie, lecz zaczynało się pogłębiać . Mając zawroty , myślałem że to co mnie otacza jest nieprawdziwe co powodowało u mnie ataki paniki . W ogóle myśląc o zawrotach powracały lęki .

Ostatnio mam takie dni, że gdy wrócę do domu to pomyśle o tym ze coś może być nieprawdziwe itp to ten dzień musi skończyć się wybuchem płaczu . Powiem szczerze , że podjąłem sobie cel walki z " tym czymś " i wychodzę coraz częściej do ludzi ! Bo właściwie wśród rówieśników czuję się najlepiej . Oczywiście rodzicom powiedziałem o wszystkich moich psychicznych problemach ... Bardzo mnie wspierają :)

Myślę, że kiedyś będzie dobrze i chętnie udzielicie mi wsparcia na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×