Skocz do zawartości
Nerwica.com

ładne perfumy dla dziewczyny


Kumix

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak napisała Wiola. kazdy ma inny gust, jest mnóstwo perfum i mnóstwo zapachów. Ile kobiet tyle gustów.

Pitu dobrze napisał. Najlepiej niech sama sobie wybierze. A jeśli chodzi o cenę to w danej chwili jest sporo przecen więc myślę, że jak dorzucisz jeszcze ze 20-30 zł to będzie można dostać jakiś fajny zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumy to bardzo prywatna rzecz. Dlatego uważam, że nie są najlepszym pomysłem na prezent. I nie jest istotne w tym przypadku jakie zapachy są modne, bo pewne klasyki nigdy z mody nie wychodzą. Poza tym, zła wiadomość, dobre perfumy to wydatek rzędu 250-300 zł za 50ml. Z drugiej strony, skoro nie jesteś pewien czy zapach się spodoba, może nawet lepiej kupić najmniejszy flakon (30ml), taki powinieneś już być w stanie kupić za jakieś 120zł. Polecam podejrzeć jakich perfum twoja dziewczyna używa obecnie, zapisać nazwę i wybrać się do drogerii. Ekspedientka mając taką informację na pewno znajdzie coś odpowiedniego. Alternatywnie możesz spróbować 'wywąchać' :) zapach i umieścić go w kategoriach 'owocowy', 'drzewny', 'kwiatowy', 'orientalny' i spróbować wybrać zapach z tej samej kategorii. Nie daj się skusić na tanie perfumy, bo to najgorszy prezent, już lepiej wybrać coś zupełnie innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kazde perfumy inaczej pachna na ciele. To co ma cudny zapach na szyi kolezanki na naszej moze miec taki sobie. Kazdy ma inna chemie. Mnie zawsze zastanawial fenomen chanel n05 ...dla mnie smierdza

 

Śmierdzą emeryturą, zawsze tak twierdziłam, haha. Masz całkowitą rację, perfumy na każdym pachną inaczej. Euphoria Kleina cudownie pachnie na mojej przyjaciółce, na mnie już szału nie robi. Z kolei uważam, że Miss Dior Cherie lepiej pachnie na mnie. To samo Ricci Ricci. Dlatego uważam, że perfumy to nie jest dobry pomysł na prezent. Ja nie lubię nawet gdy ktokolwiek wie jakich perfum używam, to ma być mój sekret. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×