Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

@anemon ka, kosmo odeszła z forum, pewnie czuje się dobrze i jej forum niepotrzebne, tego jej życzę i jestem przekonany, że tak jest :D 

@Kalebx3 Gorliwy ostatnia wizyta widnieje w 2014 dlatego, że się nie logowała na nowej wersji forum, automatycznie ustawiło datę ostatniej wizyty na taką samą jak data rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber 8 , dzięki za wyjaśnienia . Ty to potrafisz ,,, Prawdziwy Polak ,Przyjaciel i Lojalny Obywatel Rzeczpospolitej .

 Dla mnie jesteś Naczelnym :classic_smile: Kierownikiem Technicznym tego Bohomaza .Serio.

 Kierowniku powiedz mi jeszcze jak zmienić ten trupi szpitalno- kostniczy biały kolorek tła , wymysł zapewne jakiegoś Ukraińca ze strefy okupowanej ( chorego na kichę stolcową , hemoroidy i strupy odbytnicze  ) co się zatrudnił w Polsce i  teraz się mści i dopie-rdala manianę . 

 Tylko nie na czarno!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Liber8 napisał:

tego jej życzę i jestem przekonany, że tak jest :D 

-nie wiem , 

 większość co Stąd odchodzi nie odchodzi do pełnego Ozdrowienia . Nie znajduje sobie miejsca na cmentarzu ( choć bywało i tak ) /. Zdecydowana większosć dalej zdycha i prycha choć bez Forum . Nie odczuwają potrzeby pierdulenia o głupotach z innymi debilami .

 Po prostu odchodzi , bo to i tamto , nuda , praca ,brak czasu ,dziecko ,,,, ale nerwica czy depresja ,,,te tak łatwo nie odpuszczają . 

 

11 minut temu, micha napisał:

Jestem tu nowa. choruje na depresje 30 lat . Dlugo miałam spokój , no ale powrócila . Czije beznadzieje ,pustke

Jak troche tu pobędziesz to z miejsca odzyskasz skrzydła i energoturbulencję ,,, witaj Micha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Liber 8 , dzięki za wyjaśnienia . Ty to potrafisz ,,, Prawdziwy Polak ,Przyjaciel i Lojalny Obywatel Rzeczpospolitej .

Dla mnie jesteś Naczelnym  Kierownikiem Technicznym tego Bohomaza .Serio.

:classic_biggrin: :classic_biggrin: :uklon: :uklon:

Dzięki, czyli jestem na samej górze piramidy? :classic_biggrin:

piramida.thumb.jpg.bae30f59b28cabaa0eb2f9f0d74a5640.jpg

@Kalebx3 Gorliwy jeśli idzie o kolor tła to nie wiem jak zmienić, ja zmieniłem na czarny dodatkiem "dark reader", innych kolorów tam nie ma, więc nie wiem jak podmienić na inny niż czarny. Czekamy na nową wersję od koderów z wp co pobierają wypłaty w wysokości 15 000 na rękę, niech oni kombinują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pewnie nikt mnie już tu nie pamięta, bo minęło kilka lat od czasu jak pisałam na tym forum. Kilka tygodni temu zrobiłam największa głupotę w moim życiu. Niby po prostu chciałam być szczęśliwa, a wyszło jak wyszło. Skończyło się nawrotem nerwicy lękowej. W sumie to moja wina, przynajmniej w większym stopniu. Chciałam zawalczyć o swoje szczęście, ale strasznie się zawiodłam na człowieku w którym się zakochałam, a on zniszczył moje życie. Nawet w pracy, w sumie głównie w pracy. Czuję się tam bardzo źle i wiem że to też moja wina. To co do niego czułam nie było prawdziwe, bo on nie był, tylko udawał. A ja naiwna wpadłam jak śliwka w kompot. Niestety jestem łatwowierna i ufam ludziom, a nie powinnam. Przynajmniej nie po tak krótkim czasie. W pracy traktuja mnie jak kobietę lekkich obyczajów, no bo w końcu zdradziłam. Dla ludzi nie liczy się to że byłam zaniedbywana, że po prostu chciałam być kochana. Jest jeden ogromny pozytyw. Ja i mój narzeczony wróciliśmy do siebie i jesteśmy silniejsi. I nie tylko ja się staram, ale on nawet bardziej. Nigdy nie był bardziej kochany i nigdy o mnie tak nie zabiegał. Nawet na poczatku. Niestety nie radzę sobie czasami z emocjami, jestem poirytowana. Zwłaszcza w pracy kiedy widzę jak ludzie mnie traktuja. Mam nadzieję że z czasem to minie, a ja znowu wyciszę moja nerwicę. Poczułam potrzebę powrotu na forum i mam nadzieję, że mi to pomoże tak jak kilka lat temu.

 

Pozdrawiam i tulę wszystkich mocno. Luthien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luthien napisał:

Pewnie nikt mnie już tu nie pamięta, bo minęło kilka lat od czasu jak pisałam na tym forum

---najstarsi górale mieliby problem z przypomnieniem sobie Twojej Osoby .Ja nie pamiętam Ciebie ,,, pamiętasz mnie ?

 Witaj , człowiek się uczy na błędach , a błędy które bolą , te najmocniej  i najbardziej uczą .

 Każdemu może się zdarzyć zgłupieć , zakręcić się , zaufać nie temu co trzeba ,,,więcej ostriożności i dystansu , a tak poza tym , jak zdrówko ?:classic_smile:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 16:48, wiejskifilozof napisał:

Nie traktujmy Forum,jak poradnię zdrowia.

Zgadzam się  z Tobą szefuńciu , to nie poradnia zdrowia , to istny szpital wariatów , napiętych jak strzała świrów i tego typu rozdygotanych lekomanów ,,,a jednak z wielkim bagażem Nadziei ,że jutro znowu zaświeci piękny srebrny Księżyc ,,, jak piękne włosy ,upięte w warkocz ,wymarzonej , nagiej  , o rozchylonych udach   ukochanej  napalonej żywej Kobiety .:classic_wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×