Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

Salirka dała nogę ,,, bo pęknę .

Gratuluję Ci i życze zdrowszego uzależnienia niż pitolenie o chorobach dla chorych przez chorą

 

 

Co w tym śmiesznego?

 

 

 

Salirka fajny masz teraz nowy Nick Halucunka -paulinka - mandolinka - hehe ,,,, a teraz mi napisz ,że to nie Ty :lol:

Forum uzależnia i to powaznie , gorzej niż marihuana i klocek w kiblu /

/ i to jest właśnie śmieszne , co byś nie wiedziała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatoka nudystów piękne chwile :105: , teraz jestem stara i aż tak zrytej bani (mimo leków) nie mam :pirate:

 

był jeszcze taki koles tutaj nie pamiętam nicku cholera , miał swoją firmę jakąś i był użależniony od benzo , ziomuś hobbasa , w nicku miał imie swoje , ale mam dziurę w pamięci i nie pamietam no ;( potem miał jakies problemy i chciał popełnić samobójstwo czy coś ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatoka nudystów piękne chwile :105: , teraz jestem stara i aż tak zrytej bani (mimo leków) nie mam :pirate:

 

był jeszcze taki koles tutaj nie pamiętam nicku cholera , miał swoją firmę jakąś i był użależniony od benzo , ziomuś hobbasa , w nicku miał imie swoje , ale mam dziurę w pamięci i nie pamietam no ;( potem miał jakies problemy i chciał popełnić samobójstwo czy coś ....

 

pszemek(?)44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałam, że Pluszowa

no chyba, że powiększyłaś swój harem

 

Magnolka!!! Postalkowałem Twoje posty, bo mi avek coś przypomniał. Co u Ciebie? :D Pytałaś gdzieś co u mnie... powiedziałbym, że po staremu, ale kobietę poznałem, uparła się na mnie, już nie jest tak całkiem painted black. Ciort wie, co dalej z tego będzie, jeszcze jaki ślub, dziecko i jestem na dobrej drodze do radosnego spierdolenia sobie mojego smutnego jak Kutno życia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życiowa porażka, hehe. :D Ja się sam nie spodziewałem. Potwierdza się, że większość z nas tu wraca. Trochę starej gwardii zostało, ja ostatnio rzadziej jestem. detektywmonk chyba trwa na posterunku, ale teraz to wiejskifilozof. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×