Skocz do zawartości
Nerwica.com

14 lutego - dzień świra


korres1

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się (wikipedia, wolna encyklopedia), że 14 lutego jest nie tylko świętem zakochanych, ale tez osób chorych psychicznie i epileptyków. Jeśli nerwicowców i depresyjnych można w pewien sposób zaliczyć do tej pierwszej grupy (mam nadzieję, że nikt sie nie obrazi), postanowiłam świętować ten dzień właśnie z tego względu. By 14 lutego nie był aż tak strasznie sztampowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno naukowcy stwierdzili, że po zakochaniu u człowieka produkują się hormony odpowiedzialne za szczęście.. Ale troszeczkę inne ;) "Bardziej szczęśliwe (chociaż prawie nic z tym wspólnego szczęście nie ma)", które odpowiadają tym produkowanym w organiźmie chorego. :mrgreen:

Ja świętuję podwójnie, a wolałabym WCALE dzisiaj nie świętować..

No to.. wszystkiego najlepszego! ;** życzę Wam też tego, abyście za rok 14 lutego świętowali najwyżej z powodu Walentynek ;)

Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadszedł kolejny dzień zakochanych. Hm... kolejny dzień wymyślony przez człowieka by sobie zapełnić czas i nastroić siebie do jakichś mniej lub bardziej przemyślanych refleksji... szkoda tylko, że w tym dniu tak boleśnie wiadać własną samotność...

 

W każdym razie "kochajmy się"! :)

 

P.S. Fajna ta kartka z Onetu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra mówi że dziś tez święto murarzy tzn. Walę-Tynki

 

Kochanym Świruskom wszystkiego świetnego!!

czyżby twoja siora miała J. plski w liceum z prof Michalewskim??

 

hyhy.. on nam wczoraj o tym mówił.. zaczął że opowie nam o genezie tego świeta.. mówi poważnie powoli wyraźnie (jak zawsze) wszyscy wsłuchani zaciekawieni (nie jak zawsze) a on ty wyskalkuje z Walę tynki.. nikt nie wiedział jak sie zachować w końcu wszyscy zaczęli się śmiać.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×