Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Namiętność,miłość,seks

Rekomendowane odpowiedzi

No takie uczeszczane, ze w kazdej chwili mogl sie ktos zjawic :oops: ale na szczescie nie zjawil :P

Z Mushroomem to chyba w lasach państwowych. :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uprawialem seks w chatce mysliwego. Takie obserwatorium umieszczone wysoko nad ziemia. widzialem nawet sarenki i zajaczki :105:

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wykończony, las to miejsce srednio publiczne.. lesniczy raz na tydzien sie pojawi. Zero frajdy 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam po randce w lesie mialam ubaw :P potem moj facet sobie ciagle jakies galezie ze spodni wyciagal, niektore nawet sporych rozmiarow :shock::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bittersweet, moze to co wyciagal ze spodni to nie galaz byla :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie wiadomo co tam faceci kombinuja ;) Dzis bylismy z psami na spacerze.. przechodzimy sobie kolo cmentarza, nagle nasza uwage zwrocilo, ze maly sie nie szarpie, nie szczeka jak to na spacerze , patrzymy a on niesie cos w pysiu :hide: kawalek kosci. Ktos sie pewnie w grobie nie moze doliczyc czesci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chyba raczej jak w dzisiejszych czasach to powinno brzmiec...

Seks-namiętność-zdarzy się i miłość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie wiadomo co tam faceci kombinuja ;) Dzis bylismy z psami na spacerze.. przechodzimy sobie kolo cmentarza, nagle nasza uwage zwrocilo, ze maly sie nie szarpie, nie szczeka jak to na spacerze , patrzymy a on niesie cos w pysiu :hide: kawalek kosci. Ktos sie pewnie w grobie nie moze doliczyc czesci :lol:

Gość pewnie zapinał jakąś klatkę żebrową,ale buchnął piszczel,zdarza się tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kestrel, mnie sie pierwszy raz zdarzylo :lol: i jeszcze sie obrazil jak mu zabralam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, no bo kto to widział,"zdobycz" zabierać :mrgreen: co jego, to jego..

skorzystał i tyle : D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, No z wami to tak jest...zawsze na wskroś facetowi, i na dodatek nigdy nie wiadomo po co i dlaczego : D

Chyba że psina rodzaju żeńskiego,to z właścicielem...nie pozwoli kości zagarnąć, a to zakąsić jakiegoś badziewia z krzaków, a to nie pozwoli się wytarzać.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie.. ja mam tylko psy. Rodzaju zenskiego jest kotka. Tez poluje. Znajduje w piwnicy rowniutko ulozone w rzadku myszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie.. ja mam tylko psy. Rodzaju zenskiego jest kotka. Tez poluje. Znajduje w piwnicy rowniutko ulozone w rzadku myszy ;)

To są ostrzeżenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kto za seksem w miejsach publicznych ręka do gory!

Seks w miejscach publicznych, to nie jest to samo, co seks na oczach innych.

Teraz są marne czasy, bo wszędzie pełno monitoringu. Nawet nie wiadomo, czy nad rzeczką ktoś się nie gapi, bo to akurat rezerwat albo pilnują czy ktoś ognia nie zaprósza albo wody nie kradnie.

-- 20 kwi 2013, 07:41 --

refren, Agnieszko, no proszę Cię... Chrześcijaństwo to jest trwajacy dwa tysiące lat mentalny gwałt, który rezonuje na każdej sferze życia wierzących i niewierzących.

Nie wydaje mi się, że bzykanie jest złe. Złe jest wmawianie ludziom, że bzykanie jest złe. Tysiące lat temu ludzie dmuchali się po lasach i rowach i nikte nie widział w tym problemu, w starożytności ruchali się na potęgę i też nikt nie widział w tym problemu, w jednej z legend dotyczących powstania starożytnego Rzymu Romulusa i Remusa wychowała dziwka, co dawała komu popadnia. Kiedyś seks był postrzegany w bardziej zdrowy sposób, na luzie. Może ludzie byliby teraz zdrowsi, gdyby seks nie był jakimś wielkime tabu, a rzesze smutnych-wierzących nie czułby, że od walenie konia na łapach wyrosną im włosy.

Piotrku, a w czyim imieniu imieniu się wypowiadasz, o tych smutnych wierzących oglądających z niepokojem swoje ręce? Bo chyba nie jesteś zbyt wierzący, co? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-- 20 kwi 2013, 07:41 --

refren, Agnieszko, no proszę Cię... Chrześcijaństwo to jest trwajacy dwa tysiące lat mentalny gwałt, który rezonuje na każdej sferze życia wierzących i niewierzących.

Nie wydaje mi się, że bzykanie jest złe. Złe jest wmawianie ludziom, że bzykanie jest złe. Tysiące lat temu ludzie dmuchali się po lasach i rowach i nikte nie widział w tym problemu, w starożytności ruchali się na potęgę i też nikt nie widział w tym problemu, w jednej z legend dotyczących powstania starożytnego Rzymu Romulusa i Remusa wychowała dziwka, co dawała komu popadnia. Kiedyś seks był postrzegany w bardziej zdrowy sposób, na luzie. Może ludzie byliby teraz zdrowsi, gdyby seks nie był jakimś wielkime tabu, a rzesze smutnych-wierzących nie czułby, że od walenie konia na łapach wyrosną im włosy.

Piotrku, a w czyim imieniu imieniu się wypowiadasz, o tych smutnych wierzących oglądających z niepokojem swoje ręce? Bo chyba nie jesteś zbyt wierzący, co? :D

Ja niby jestem niewierzący ale bardziej cnotliwy, wstydliwy, pruderyjny i aseksualny niż większość wierzących :mrgreen: Żadna wiara i zasady moralne mnie nie ograniczają w sprawach seksu a mimo to żyje jak mnich, nie wiem czy to wskutek wychowania w takiej rodzinie jak moja, kultury czy wewnętrznych blokad i nieśmiałości, pewnie wszystko po trosze. Pewnie nawet jakbym znalazł się na wyspach Triobrandzkich w którym wszyscy się ze wszystkimi ruchają na potęgę bez żadnego tabu to bym i tak nie skorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlos dlugo nie odzywales sie na forum. Co porabiales?:)

nic szczególnego, wziąłem się za czytanie książek, musiałem trochę od forum odpocząć bo za długo na nim przesiadywałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawidlowo. Tez zamierzam porzucic forum ale juz na stale. Tylko z drugiej strony musze znalesc cos co wypelni mi te luke w czasie ktora zapelnialem wlasnie tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawidlowo. Tez zamierzam porzucic forum ale juz na stale. Tylko z drugiej strony musze znalesc cos co wypelni mi te luke w czasie ktora zapelnialem wlasnie tym forum.

Mi nawet porzucenie czy ograniczenie korzystania z forum nie pomaga w robieniu czegoś konstruktywnego typu szukanie pracy, znajduję sobie zamiast forum inne nieżyciowe rzeczy typu książki, jazda na rowerze, przeglądanie statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jest tam jakas praca na tych wyspach Triborandzkich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No praca to podstawa. Bez niej to juz nawet nie wiem co moglbym robic. Ksiazek naczytalem sie juz w zyciu. Cale polki az uginaja sie pod ich ciezarem..rower mnie juz wkurza . Z wiekiem coraz mniej cieszy a chyba coraz wiecej rzeczy wykonuje sie z obowiazku..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi