Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Namiętność,miłość,seks

Rekomendowane odpowiedzi

niewidoczny, no jasne, że czasami kobiety takim postępowaniem oszukują nie tylko siebie, ale też krzywdzą drugą stronę. Moja wcześniejsza wypowiedź zawierała w sobie sporą dawkę ironii - jakby ktoś nie zauważył :)

No nie może tak być - to godzi w moją samoocenę, moje dobre mniemanie o sobie! Lepiej oszukać siebie i wmówić innym, że przespałam się, bo go kochałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Później tylko taki "dziwny" bilans wychodzi, że aż tylu ich się kochało - "częstotliwość zakochiwania się" robiąca wrażenie
No właśnie tez to zauważyłam.Znałam dziewczynę,która "zakochiwała się"co miesiąc.Później stwierdzała,że to jednak nie to i na horyzoncie pojawiał się ktoś inny.I znów wielka miłość i szał gorących ciał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kobiety przeciez seks moga uprawiac jedynie z milosci bo inaczej sa dziwkami nie?

No to tak się utarło..jak kobieta się bzyka bo ma ochotę to jest dziwką..a jak koleś się bzyka bo ma ochotę to jest zajebisty :mrgreen:

Szczerze mówiąc jakbym poznał kobietę, która by mi powiedziała że miała paru partnerów świadomie ( nie ostro po alkoholu ) bo chciała się bzyknąć to spoko..każdy tak ma ..ale gdyby określiła, że była w łóżku z tym , tym , tym i jeszcze tamtym bo się zakochiwała ..to chyba musi wyregulować sobie uczucia albo dorosnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm...jest też możliwość, że dziewczyny faktycznie myślą, że są zakochane, tak to postrzegają, ale z czasem to się ulatnia. Niemniej jednak przeżyły chwile gorących uczuć. Później to gaśnie, konczy się. Czy w takim wypadku to bylo nieprawdziwe i niedojrzałe? One to czuły, przeżyły...

Myślę, że tak jednoznacznie nie da się tego ocenić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Lilith, emocji lepiej nie wartościować. Zdarzają sie i takie przypadki. Ale jak się trafi na kogoś fajnego to na pewno wszystko będzie trwać dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmm...jest też możliwość, że dziewczyny faktycznie myślą, że są zakochane, tak to postrzegają, ale z czasem to się ulatnia.

Lilith, ja myślę, że to "z czasem" jest istotne. Kryterium czasu jest ważne dla rodzącego się uczucia. Trudno byłoby mi uwierzyć w prawdziwą miłość, o której zapewniała kobieta, by po np. dwóch tygodniach zmienić już obiekt swoich fascynacji. Miłość trwająca dwa tygodnie, a potem bach, koniec i nowy partner/partnerka? Myślę, że seks z miłości jest łatwiejszy do zaakceptowania i społecznie, i dla nas samych niż seks bez zobowiązań. Ludzie potrzebują uzasadnień dla swoich decyzji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

I boją sie oceny innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Badania zachowań seksualnych napotykają na liczne kontrowersje związane ze sferą wartości.Czy należy otwarcie dyskutować o seksie?Czy służy on wyłącznie reprodukcji?A może przede wszystkim przyjemności?

Palące pytania i bardzo na czasie. Oczywiście pod warunkiem, że dyskusję przeprowadzimy w krajach arabskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Badania zachowań seksualnych napotykają na liczne kontrowersje związane ze sferą wartości.Czy należy otwarcie dyskutować o seksie?Czy służy on wyłącznie reprodukcji?A może przede wszystkim przyjemności?

Palące pytania i bardzo na czasie. Oczywiście pod warunkiem, że dyskusję przeprowadzimy w krajach arabskich.

Ale to akurat jest bardzo dobre pytanie. Od 2000 lat kultura chrześcijańska próbuje wmówić czlowiekowi, że szczęście osiągnie będąc jedynie zaszczutym, biednym sukinsynem bez własnego zdania, a za dotykanie wlasnych jajek pójdzie do piekła. ;)

Myślę, że aż tak źle nie jest i ludziom powinno się wmawiać, że seks jest, fajny przyjemny i warto ruchać... od czasu d oczasu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żyjemy w kulturze chrześcijańskiej. Żyjemy w kulturze, w której ludzie niedługo będą kopulować na ulicy albo w programie "r***anie z gwiazdami". 13latki mówią, że jak nie zrobię koledze ***, to się nimi nikt nie zainteresuje, a Ty Piotrku jojczysz o jakiejś religii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

refren, Agnieszko, no proszę Cię... Chrześcijaństwo to jest trwajacy dwa tysiące lat mentalny gwałt, który rezonuje na każdej sferze życia wierzących i niewierzących.

Nie wydaje mi się, że bzykanie jest złe. Złe jest wmawianie ludziom, że bzykanie jest złe. Tysiące lat temu ludzie dmuchali się po lasach i rowach i nikte nie widział w tym problemu, w starożytności ruchali się na potęgę i też nikt nie widział w tym problemu, w jednej z legend dotyczących powstania starożytnego Rzymu Romulusa i Remusa wychowała dziwka, co dawała komu popadnia. Kiedyś seks był postrzegany w bardziej zdrowy sposób, na luzie. Może ludzie byliby teraz zdrowsi, gdyby seks nie był jakimś wielkime tabu, a rzesze smutnych-wierzących nie czułby, że od walenie konia na łapach wyrosną im włosy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lubudubu, jestem na tak o ile to ja go uprawiam i nikt mnie nie widzi. Na nie jezeli mam sie natknac na kogos uprawiajacego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, Tylko co za miejsce publiczne jak nikt nie widzi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Wiola*, zdarzalo mi sie w roznych publicznych..ale jednak jak bittersweet, pisze jestem za prywatnoscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Candy14, teraz wiele osob sie pewnie zastanawia, co to byly za miejsca :lol: i przypomina sobie swoje publiczne wystapienia ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No takie uczeszczane, ze w kazdej chwili mogl sie ktos zjawic :oops: ale na szczescie nie zjawil :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam to ktoś kiedyś zakładał taki wątek , w jakich najdziwniejszych miejscach uprawialiście seks, może by tak reaktywować? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Wiola*, hehe, ja z niezwyklych miejsc to pamietam tylko gdzie nie uprawialam, bo zimno mnie odstraszylo - rusztowanie w grudniu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi