Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

a co tam jeszcze masz ciekawego

kocimiętkę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 23 maja 2014, 18:23 --

 

Ja, Marian Janusz Paździoch, jako wieloletni handlowiec, który buduje nasz PKB, nie o takie Polskie walczyłem. Nie o taki handel walczyłem! Nie pozwólmy się zbałamucić niemieckiej tandecie, kupujmy nasze krajowe, polskie dragi, z pierwszej ręki!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx, czytałem Twojego posta z dalekiej przeszłości na pierwszej stronie, mozesz napisac na co dokladnie Ci pomógł ten baclofen, czy juz w perspektywie czasu masz inne zdanie może na temat tego leku.

Ja ostatnio 2,5mg olanzapin, wydaje mi się to odpowiednia dawka, ale zastanawiam się nad dorzuceniem czegoś stricte lękowego.

 

 

Jetodik , baclofen najlepszy jest na napięcia psychiczne i cielesne . Daje wyciszenie ( nie takie jak na benzo ),, bardziej naturalne . Większe miałem po nim opanowanie i nie byłem taki nerwowy ( mogłem się częsciej opanować zamiast wybuchnąć) . Dziś lek ten nie działa już na mnie tak spektakularnie, bo biorę teraz bardziej profilaktycznie ( nie zwiększam dawki 25-50 mg ) , lecz jakbym zwiększył zapewne byłoby bardziej lajtowo . Spróbój , a myślę ,że nie pożałujesz ( jęsli cierpisz na silna nerwicę ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wkrótce odstawiał baclofen, a że biorę sporą dawkę (60mg) mam lekkie obawy. Mój doktor dalej upiera się że baklo nie uzależnia, ale nawet na anglojęzycznej wiki pisze jak byk że jest inaczej, a objawy odstawienne są podobne do tych od benzo. Zresztą, miesiąc temu zabrakło mi tego leku i przez parę tygodni czułem się fatalnie, bezsenność, lęki, dół, wahania nastroju, jadłowstręt. Fakt że z czasem samo wszystko przeszło zanim dostałem świeżą receptę na baklo, więc na pewno nie było tak tragicznie jak wspominam uzależnienie od benzo (etizolamu konkretnie). No ale w tym samym czasie będę wchodził na małe dawki gabapentyny, plus okazjonalnie alprazolam, także jakoś to będzie mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkich ! Chcialbym się spytać , mam ten lek , on mial byc dla mojego ojca bo jest po udarze ale aktualnie korzysta z innych leków a z tego zrezygnował . No i wpisałem wygogłowałem tą strone i bardzo jestem ciekaw odnośnie działania na stersy , lęki i straszne nerwy jakie od lat mam. Jeśli ktoś by mógł mnie pokierować czy to w ogóle bezpieczne przyjmowanie tego i czy to na prawde zabijacz stresu to prosze bardzo o odpowiedź w tym temacie! dziekuję uprzjemie z góry!

 

-- 06 cze 2014, 08:55 --

 

dobra ta, walne sobie jedna tablete na dzisiaj zoabczymy raz sie zyje :P

 

-- 06 cze 2014, 11:11 --

 

wziąłem wczoraj pol tabletki o 20 a dzis pier***** sobie 2 o 7 rano i nogi mam jak z waty hehe ciekawy lek choc malo o nim slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam ten lek i zastanawiam się nad braniem go . Od kąd pamiętam cierpie na fobie społeczną i ogólnie troche to dziwne lek zupełnie na co inne a tu jednak proszę. Proszę o jakieś świeże opinie na temat tego leku osób które aktualnie go stosują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś to na fobię społeczną? :shock: Zdaje się, że lekarz chce zarobić na Twoich częstszych wizytach. Bo inaczej nie umiem wytłumaczyć przepisania tego leku na fobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest lek na fobię. Trochę tego zeżarłem, więc wiem. Ten lek daje ogólne rozluźnienie, ale nie działa w żaden sposób przeciwlękowo. Nie rozumiem po co go dostałeś. Lekarz pewnie liczy na to, że już za 2 tygodnie przyjdziesz do niego i dzięki temu zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Sam zdziwilem się czytając ulotkę no ale zobacze sam na sobie jak zadziała. A pan załozyciel tematu o tym specyfiku żyje tu nadal? Może jakiś dopisek w tym temacie no i oczywiście zapraszam do wszystkich do dyskusji

 

 

Cena nie duża , jak nic nie pomoże to ja już dorwe tego doktorka :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clon mnie się już kończy, niestety.

-to niedobrze . Clonik zawsze w razie co trzeba posiadać i na zimne dmuchać . Mi też gad nie chce dawać tego leku ( bo rzekomo cos mu sie przyśniło ,że za dużo go jadłem ) ,,,a le jak nie on to 10 innych się znajdzie co sprzedadzą chętnie z pocałowaniem rączki i na przyszłośc jeszcze będą sie polecać . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×