Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny wspaniały,słoneczny dzień na mixie klon+baclo.Jest nadal wypaśnie w robocie luzacko,nigdy tak dobrze nie czułem się w swojej skórze,żałuję teraz tych lat straconych na ssri,tlpd,itp.Gadam na luzie ze wszystkimi,podrywam dziewczyny jak małolat,poprostu odżyłem,z roślinki która chowa sie w domciu i boi ludzi stałem sie panem swego losu,oby więcej ludzi przechodzących na mój mix,mówie wam jeżeli naprawde nic was nie rusza,baclo+ klon i jesteście zupełnie innymi ludzmi,takimi jakimi chcecie żebyście was widzieli inni ludzie.Fakt że wydaję na te leki 300zł przez neta kupuje to nie żałuję,za cenę jaką mi to daję warto te 300zl wydac.Pozdro :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalikali SUPER!!! :brawo:

Oby ten Twój Niebiański Stan trwał do aż do samej śmierci .

Ja to bym jeszcze do tego duetu Metylofenidat dodał dla jeszcze lepszego stanu koncentracji i skupienia na chwili ocbecnej ,,, ale ja to stary narkomańsko -lekomański wyjadacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalikali a gdzie Twoja wielomiesięczna terapia klomipraminą? Nie chce psuć Twojego samopoczucia ale jego część to może być efekt odbloku po odstawce klomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84,

Powtórze jeszcze raz, nie jesteś waść wyrocznią, klomipramina odziałuje wiele tygodni po zaprzestaniu zażycia, nie truj waść du.. ludziom, a teraz do mirtazapiny marsz, buuhhaaa.

 

-- 17 lut 2015, 18:28 --

 

Ukłąd Gaba to bardzo wazny układ w działaniu leków psychotropowych, waśc dośwaidczyłęś tylko 5HT2c antagonistów to piszesz bzdurki. uuhhaaa

 

-- 17 lut 2015, 18:28 --

 

miko84,

Powtórze jeszcze raz, nie jesteś waść wyrocznią, klomipramina odziałuje wiele tygodni po zaprzestaniu zażycia, nie truj waść du.. ludziom, a teraz do mirtazapiny marsz, buuhhaaa.

 

-- 17 lut 2015, 18:28 --

 

Układ Gaba to bardzo wazny układ w działaniu leków psychotropowych, waśc dośwaidczyłęś tylko 5HT2c antagonistów to piszesz bzdurki. uuhhaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem wieloletnim pasjonatem Baclofenu . Lek jest bezpieczny i jeśli sie go nie nadużywa potrafi naprawdę pomóc rozlużnić psychiczne napięcia . W dodatku jest to jeden z najlepszych leków , które tłumią chęć napicia się alkoholu . Polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem wieloletnim pasjonatem Baclofenu . Lek jest bezpieczny i jeśli sie go nie nadużywa potrafi naprawdę pomóc rozlużnić psychiczne napięcia . W dodatku jest to jeden z najlepszych leków , które tłumią chęć napicia się alkoholu . Polecam .

 

popieram , ja biorę doraźne raz na tydzień 50 do 100 mg - jednorazowo

 

powyżej 100 robi się niebezpiecznie bo jest się mega pewnym siebie i czujesz się nieśmiertelny :D tak jak na alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamów paczke z mozliwoscia sprawdzenie zawartosci przy listonoszu, sprawdz czy lek nie jest naruszony i nie bylo nic prz nim majstrowane i tyle, ale baclofen to nie jest jakas rewelacja, jesli spodziewasz sie nie wiadomo czego po tym leku, to mozesz sie zawiesc, ale na pewno bedzie bezpieczniejszy niz benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepisze to psychiatra czy bedzie ciezko

 

Kup sobie na czarnym rynku opakowanie baclofenu

 

Tylko oby zakup na owym czarnym rynku nie skończył się oszustwem (historia Kalebxa) lub w najlepszym przypadku opakowaniem, a w środku witaminką C:)

 

Albo z panadolem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauwazylem ze wypróżniam się zieloną kupą . Może ktoś wie co to za objaw?

Są dwie możliwości :

- albo zostałeś porwany przez UFO

- albo za dużo jesz sałaty ;)--- ( żarcik )

A tak na poważnie to po baclo często wystepują negatywne objawy żołądkowo- gastryczne .

Z tego tez względu moja lekarz nie chce dać mi tego leku na recepte , bo twierdzi ,że Baclofen niszczy śluzówkę żółądka .

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon to nadal numer jeden na fobię społeczną u wielu ludzi. Też lubię biperiden (akineton) i inne antycholinergiki - dają mi największe wyluzowanie fizyczne wśród wszystkich leków jakie brałem (nawet benzo) - ciekawe skąd bierze się ten efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baclofen ma taki plus że daje efekt antydepresyjny tuż po 1.5 h od przyjęcia w moim przypadku dawka 50mg wraz z 4mg clonazepamu,takie dwa strzaly mam w ciągu dnia,wlasnie wsunołem jeden drugi gdzies o 15,zawsze po poludniu.Baclo z klonem wyciąga w ponad godzine z okrutnej depresji,chcesz do ludzi wyjsc mysle ze cos z dopaminom jest na rzeczy bo wyrażnie ją czuje.Robie sie mega spokojny,wszystko mam w dupie i mega prospołeczny.Ten mix mi ratuje życie że tak powiem,puki co tolerkami nie skacze i dziennie wychodze na 8mg klona i 100mg baclo.

Narobiliście mi chrapkę na ten akineton,czy on wyluzowuje nardziej niz baclofen ?? I czy występuje po nim poprawa nastroju ?? pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×