Skocz do zawartości
Nerwica.com

NATRETNE MYSLI CZY SCHIZOFRENIA???


goszka53

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc. błagam. moje mysli o robieniu zlych rzeczy zaczely sie po porodzie, odnosnie mojego synka. Bardzo cierpialam , poniewaz kocham go ponad zycie i wiem , ze nigdy nie moglabym swiadomie zrobic mu krzywdy. Pozniej zaczely sie inne jazdy- wynoszenie ostrych narzedzi na noc, w nocy nie zblizam sie do kuchni zeby przypadkiem nieswiadomie nie wziac noza i nie zrobic krzywdy komus, nie wyjde na miasto bo mam jazde ze moglabym komus rowniez nieswiadomie zrobic krzywde ...... siedze w domu i zamykam sie w sobie..........na dodatek miesiac temu trafilam na pogotowie z napadem paniki, nie wychodze z domu bo ciagle czuje sie polprzytomna. Nie chce nikomu zrobic krzywdy, skad te okropienstwa w mojej glowie????? czy to juz schizofrenia???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schizofrenia to nie takie proste. Natarętne myśli o skrzywdzeniu dziecka.. wiesz, że słynna Kasia Waśniewska z Sosnowca , ta , co zabiła "małą madzię", po której cały tvn płakał, ponoć załapała się na depresję poporodową a nie na żadną schizofrenię. Skup się depresji po porodowej ew. na natręctwach ( jest sub forum nerwica natręctw), a schizofrenii się nie doszukuj na siłę, bo się na tym nie znam.

-witaj na forum i pamiętaj o sub-forum nerwica natręctw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×