Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy!!!!!!!!!!


kejtino

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam ogrony problem nie wiem jak sobie z tym poradzic. nie wiem tez czy w dobrym miejscu to umieszcze, poniewaz jestem tu nowa, ale prubuje wszystkiego zeby poradzic sobie ze swoimi lekami. zaczelo sie to rok temu, poczatkowo slabe ataki pozniej zrobilo sie gorzej nie moglam zapanowac nad soba, trafilam do szpitala lecz po wszystkich badaniach lekarz z usmiechem na twarzy powiedzial ze jestem calkowicie zdrowa:/ lecz co sie dzieje ze mna i w mojej glowie wiedza nieliczni. do tego doszlo ze nie wychodze z domu bo sie boje ze cos mi sie stanie ze zaslabne i ze nikt mi nie pomoze:( jutro dzwonie do lekarza by umowic sie na wizyte, moze to cos pomoze, lecz boje sie tego ze ludzie odbiora mnie ze nienormalna:(jak mam sobie z tym poradzic czy da sie z tym normalnie zyc? prosze pomorzcie mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kejtino, nie jesteś nienormalna. Nerwica to choroba jak każda inna, da się ją leczyć i wyleczyć!

Najważniejsze teraz to żebyś udała się do specjalisty i zaczęła leczenie.

Ja sama nie zdawałam sobie sprawy, że wymagam leczenia. A mam bardzo podobne lęki do Twoich - boję się być daleko od domu, bo boję się, że zasłabnę i nikt nie udzieli mi pomocy lub że tej pomocy nie będę mogła wezwać. A wiem, że takie lęki są absurdalne, bo, tak jak Ty, jestem ogólnie zdrowa. Ostatnio moje lęki się nasiliły i w końcu zdecydowałam się na terapię. Dopiero zaczynam, ale żyję normalnie - normalnie funkcjonuję itp.

Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×