Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dość intensywnie myślę na ten temat i znowu czuję się zagubiona. Raz jak dziecko we mgle, raz jak wamp, raz w ogóle niczego nie czuję, a innym razem jestem gdzieś pomiędzy. Nie wiem, która tak naprawdę, to prawdziwa ja. Fajnie by było dojść w tej materii ze sobą do ładu, odnaleźć to, co jest mi najbliższe, dzięki czemu najlepiej się czuję, co mi odpowiada, ale okazuje się to naprawdę trudne. Jednego dnia jestem pełna energii, doprowadzam siebie do stanu używalności, a drugiego w ogóle mi na tym nie zależy i mogę cały dzień przeleżeć w łóżku w dresach - zupełnie nie zrobi to różnicy. Jednego dnia czuję się pełnowartościową kobietą, a kolejnego - sama nawet nie wiem czym...wybrakowanym czymś na kształt kobiety? Coś w ten deseń...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wybrakowany to jestem ja :D:D prawiczek,w wieku 41 ;)

nie polecam.dostep do seksu szybko ustawisz sobie na tle innych sportów ekstremalnych i podczas seksu zawsze będzie ci dokuczać brak uprawiania tychże sportów z uwagi na przyjemność którą powinien dostarczać ci seks a którą dostarczasz osobnikowi którego onanizujesz.przyjemność jednostronna także możesz z niego zrezygnować do usranej śmierci i już nie szukasz babek babek.niemasz siły ani ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dochodzę do wniosku że nie jestem do końca aseksualny. Ale kobiece ciało mnie trochę brzydzi, brzydzi mnie też mój wygląd i samoocena tego, jaki atrakcyjny jestem leży. Wyglądam jak typowy piwniczak na dragach xD Powinienem o siebie zadbać.

Czego się najbardziej boję, to aktualnie tego, że po prostu wpadnę. Wiem, gumki mają 95-97% skuteczności, ale jakbym wpadł to bym miał prz*jebane do końca życia. I tego się tak bardzo boję, że myślałem o trwałej antykoncepcji. Nie wiem, chyba nie będę chciał nigdy zakładać rodziny. Wazektomia. Szczególnie że nie chcę być przycisnięty do muru przez dzieci. Teraz jest ok, pracuję jak chcę, żyję jak chcę. Nie wiem, ale chyba nie chcę być odpowiedzialny tak w pełni nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś myślałem, że jestem aseksualny. Przy mojej aktualnej wiedzy dochodzę do wniosku, że jest to bardzo skomplikowana i prawdopodobnie seksulog kliniczny też miałby trochę z tym problemu, żeby mnie określić. Zaburzenia "układu połączeń" "błędnie podpięte kabelki" pomiędzy strukturami mojej osobowości robią mocny bałagan, który znacznie utrudnia określenie pewnych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zazwyczaj dziewczyny dużo lepiej cie traktują jak dojdzie z nimi stosunków
Nie wiem, skąd te kobiety brałeś. Poważnie. Staram się traktować facetów w miarę jednakowo i to bez uprawiania z nimi seksu.

Tym niemniej relacja z kobietą "zdobytą" jest zdecydowanie inna. Pewne bariery zostały przełamane i wpływ tegoż faktu trwa już do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wybrakowany to jestem ja :D:D prawiczek,w wieku 41 ;)

A, że tak spytam prosto z mostu. Skoro masz duże problemy z nawiązaniem relacji z kobietą, nie myślałeś nigdy o skorzystaniu z agencji towarzyskiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i wpływ tegoż faktu trwa już do końca życia.

czyli śmieć w pamięci na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leci 6 doba bez masturbacji, maksymalnie wytrzymywałem 3 doby. Ale to i tak tylko dlatego, że jestem po zabiegu i nie chce się przeciążać, bo podczas masturbacji bardzo rośnie mi ciśnienie krwi i mogłaby pęknąć rana no i mam niepokój, bo jeszcze chyba ze 2 tygodnie niewskazane, abym się masturbował i myślę, czy wytrzymam.

ty też jesteś po obustronnej orchidektomii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieboszczyk jak to dobrze że jesteś tu, mam rtg stopy lewej bo miałam podejrzenie pęknięcia kostki

idę na pantomogram

ja jestem chyba aseksualna. tzn nie wiem, czy gdyby nie seksualna trauma byłoby inaczej...chyba tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od kiedy pantomogram robi sie na stope?no chyba że przyjdzie ci ją wyrwać.pantomogram to zdjęcie panoramiczne obu szczęk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wiem co to, tylko piszę zbiorczo i na szybko co rtg będę sobie robić :mrgreen: pozdro, że to skierowanko na panto w czerwcu będzie miało rok, brawo ja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leci 6 doba bez masturbacji, maksymalnie wytrzymywałem 3 doby. Ale to i tak tylko dlatego, że jestem po zabiegu i nie chce się przeciążać, bo podczas masturbacji bardzo rośnie mi ciśnienie krwi i mogłaby pęknąć rana no i mam niepokój, bo jeszcze chyba ze 2 tygodnie niewskazane, abym się masturbował i myślę, czy wytrzymam.

ty też jesteś po obustronnej orchidektomii?

Po żadnej orchidektomii, nawet nie wiem, co to.

I tak zmasturbowałem się tego samego dnia, gdy napisałem tamtego posta, bo już nie wytrzymałem, muszę się masturbować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi