Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hi again


Arhol

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś powiedział że "zawsze wracają", nie wierzyłem w to,lub postanowiłem dopiero wrócić gdy "wygram" z samym sobą,ale jak to zwykle bywa - klapa na całej linii :lol: ,nadal te same problemy,ta sama sytuacja,jedyne co się zmieniło to , to że, "zdziczałem" co do kontaktów z ludźmi :bezradny: .

 

Po co w zasadzie wróciłem ?

Przez te 3 miesiące plątałem się po odmętach internetu,próbując czasem "załapać" gdzieś kontakt, ale koniec końców i tak docierało do mnie - "nie pasujesz tu". (lub to podświadome i tak nie jest?)

 

Powód jest prosty jak budowa cepa, tutaj czułem się ok,zawsze było z kim pogadać,zarówno poważniej,jak i pożartować.

 

Niektórzy być może pamiętają mnie pod nickiem Arhol,inni Stark.

 

Dla tych z którymi jeszcze nie miałem przyjemności zamienić słowa - Na imię mi Sławek,19 lat, przywiało mnie tu pytanie jaki jest sens "istnienia", i znalezienie odpowiedzi czemu nadal stoję w miejscu. (No dobra,odpuściłem sobie głupi zamysł z samookaleczeniem, to na "+")

 

Pozdrawiam i witam zatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@*Wiola*

Nie widać ich, chyba są młodzi duchem, bo nie wyczuwam tu nikogo zbliżającego się do wieku emerytalnego.

Swoją drogą to nigdy nie mogłem wpaść ile ty masz lat, raz wydawało mi się, że koło jesteś koło 20, innym razem, że masz dwa razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×