Skocz do zawartości
Nerwica.com

KONCERTY!!!


lateralus

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga!! Szykują się koncerty rockowych gwiazd!

 

dla fanow Linkin Park i Pearl Jam:

http://muzyka.wp.pl/g,0,id,27985,niusy.html

 

dla fanów "Red Hotów" (moi ulubieńcy):

http://muzyka.wp.pl/g,0,id,27912,w,wi,niusy.html

 

W związku z powyższym mam pytanie - czy ktoś byłby zdeklarowany pójść na taki koncert? Z tego co wiem, na forum jest sporo rockowych dusz... Wiem, że bilety są w kosmicznych cenach, ale czego nie robi się dla swoich ulubieńców ;)

Marzę aby pójść na koncert Red Hotów, ale niestety nie mam z kim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edhel ja też!! :D

Narazie oszczędzam na bilet, mam nadzieję, że zdążę się załapać, zanim wszystkie wykupią. Teraz słucham ich muzy i robię maślane oczy do Antka :oops:

Ale mam fazę, zachowuję się jak nastolatka, a przecież stara dupa ze mnie :roll::lol:

 

C©złowieku, nie będziesz sam, my tam będziemy (mam nadzieję), nastaw się pozytywnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edhel ja też!!

Narazie oszczędzam na bilet, mam nadzieję, że zdążę się załapać, zanim wszystkie wykupią. Teraz słucham ich muzy i robię maślane oczy do Antka

Ale mam fazę, zachowuję się jak nastolatka, a przecież stara dupa ze mnie

 

 

miło to słyszeć:) a ja oglądam ich występy na you tube ... noramalnie papryki the best ... i jak jamuja john i flea a potem zaczynaja grac utwor a potem antek wskakuje wow :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni moj koncert zapamietam na dlugggggooooo-zemdlalam na nim i dlatego bedzie on wyjatkowy :P bylo to koncert Damiana Marley'a.

ps.oczywiscie nie zemdlalam na widok Damiana tylko z duchoty i tloku:)ahahahahha..fiknelam jak dluga-dobrze ze juz na koncowce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze niedługo będe mieć ... już zapłacone i w ogóle... Za ile taki bilet mi dostarczą tydzień?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:35 pm ]

tak taaaaaaaaaaak tak!!!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie mam bilet :smile: ludziska a co z Wami wymarliscie? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×