Skocz do zawartości
Nerwica.com

cos o cynamonowej inspiracji ;)


cinnamon_inspiration

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Beata, zreszta pewnie juz zdazyliscie zauwazyc;) Jest to istna ironia losu, bo slowo "beat" w jezyku francuskim, oznacza "szczęśliwy" i "błogosławiony", a moje zycie to raczej przeciwienstwo tego. Mam szczescie w niektorych kwestiach, mam wspanialych przyjaciol, swoja filozofie, ale reszta moze byc okreslona mianem "hujowo" :) Nie chce sie rozpisywac co do moich problemow, bo to arcy-nudne, moze tylko zawre to w paru slowach: nieszczesliwa milosc, rodzice i ambiwalencja... tzn. wiem co jest dobre, ale moje pragnienia sa silniejsze niz rozsadek, slowem, takie rozszczepienie ;) Fizycznie lat mam dziewietnascie, duchowo tysiac piescet dwanascie ;) jakos tak czuje, jakbym sie miala porozsypywac:D to co lubie? jezyki obce. znam angielski i francuski biegle, i ucze sie arabskiego, znam niemiecki ale tylko troszeczke [moja mama jest pol niemka] i kiedys uczylam sie hiszpanskiego. interesuje mnie psychologia, jak zreszta kazda osobe na swiecie chora na cos. i lubie sie przytulac, ale nie mam nikogo do przutulania ;)

 

dzieki, jak ktos to wszystko rpzeczytal ;)

Becia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beata :smile:

Uwielbiam to imię i ja cofnęłabym się z nim nawet do łaciny (zboczenie zawodowe ;)) -beatus - szczęśliwy, tak jak już powiedziałaś zresztą :)

Wygląda na to, że musisz wypełniać swoje przeznaczenie - z takim imieniem go nie unikniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×