Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich forumowiczów :) zapraszam do przeczytania


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Postanowilam, że zostanę użytkownikiem tego forum. Mam depresję od dlugiego czasu, caly mój świat legnąl w gruzach. Czuję się beznadzienie. Ale nie będę teraz opisywala swojej dlugiej historii. Opiszę ją na forum, ale nie na powitaniu. Cieszę się, że to forum istnieje. Wszyscy tu(a na pewno większość) ma problemy psychiczne- depresję, nerwicę, stany zalamania. Część jest zalamana, część już stracila nadzieję. Pewnie uczucia takie jak smutek, zalamanie, poczucie beznadzieji, wewnętrzny ból, strach i bezsilność nie są wam obce. Mi też nie. Są mi bardzo blizkie. Tak bardzo, że nie ma dluższej chwili, żeby mnie nie wypelnialy. Do niedawna nie moglam się pogodzić z tym, że to spotkalo wlaśnie mnie, że tak beznadziejnie wyszlo. Jak to w ogóle możliwe, to nieporozumienie, nie tak mialo być. Teraz myślę trochę inaczej. Tak wlaśnie jest. To wlaśnie jest moje życie. A ja czuję się bardzo zraniona... Pewnie znacie takie powiedzenie, że przegrywa tylko ten, kto przestaje grać. Więc ten co gra, a grą jest tu gra o życie, o takie życie jakie chcielibyśmy mieć, napewno kiedyś wygra? Wierzę, że tak. Wiecie co? Ja nigdy nie zaczęlam tak naprawdę grać. Zaczynalam ale potem rzucalam grę. Tracilam nadzieję. Wydawalo mi się, że to wszystko mnie przygniata, że z tego nie ma wyjścia i że ja nie mam sily, żeby dalej walczyć. Każdy z nas musi zadać sobie pytanie: Czy ja tylko sobie pogrywam czy gram? Jeśli naprawdę nam zależy musimy rozpocząć grę. I nie poddać się aż dojdziemy do mety. Oczywiście ta gra nie jest prosta. Ale każdy z nas ma prawo ją rozpocząć. I nie ma co czekać- zacznijcie już teraz. Będzie trudno, ale stawką jest nasze życie. Pisząc to, znając wszystkie swoje slabości i upadki, zadaję sobie pytanie tu i teraz. Czy chcesz rozpocząć grę? Bez przerywania jej. Czy chcesz wyruszyć w drogę, na końcu której czeka szczęście? To nic, że nie wiesz jak masz iść, jak zablądzisz zawsze będziesz mogla wrócić na tą glówną drogę i iść dalej. Czy chcesz rozpocząć teraz i z uporem grać nawet jak braknie ci sil? Mimo, że myślisz, że nie dasz rady, czy postarasz się to przezwyciężyć? (poszlam spojrzeć w okno, znów w mojej glowie pojawila się bariera nie do przebicia, spojrzalam w lustro, jakiś wewnętrzny glos powiedzial mi "przecież gdzieś czeka na ciebie szczęście" do oczu naplynęly lzy. Znam już odpowiedź: CHCĘ. I tym razem się nie poddam.

A jak jest z Wami? Jeśli tak naprawdę nie rozpoczęliście gry to może warto to zrobić teraz? Ludzie którzy nie mają takich problemów jak my czasem nie potrafią nas zrozumieć. Dlatego wlaśnie tutaj odnaleźliśmy miejsce dla siebie. Jestem do wszystkich z forum bardzo przyjaźnie nastawiona i wierzę, że będziemy sobie nawzajem pomagać i wspierać się, a przede wszystkim rozumieć. Że będzie między nami przyjaźń. Bo razem jest raźniej ;) Pozdrawiam wszystkich!!!

462076188_images30.jpg.c0d61bed4f3d0e144d666e0005be6528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×