Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam serdecznie :* :* :*


ventolin

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. jestem nowym uzyszkodnikiem tego forum, dopiero sie wczuwam w klimat, ale coz, podobno to miejsce nie dla mnie, powiedzial mi to jeden z moderatorow. w takim razie czemu to forum nazywa sie "psychologiczne" skoro osoba najbardziej poszkodowana przez zycie nie tyle pozostaje zupelnie bez pomocy, co jest jeszcze banowana, a jej posty przenoszone do kosza. czy nazwanie tego forum "psychologicznym" nie jest aby naduzyciem? nie wiem, moze nazwa "komercyjne" byla by lepsza w tej sytuacji? ;) czy na tym forum panuja jakies ukryte standardy, ktorych ja nie spelniam? chcialbym, aby wszyscy poznali te standardy, bo ja juz je poznalem. podobno nie wolno mi pisac o lekach, ktore lecza moja chorobe. dlaczego? czy one sa gorsze? hehe, co za infantylne pytanie, ale elementarne dla sprawy. czy dzielicie tu tez choroby psychiczne na "lepsze" i "gorsze", czyli te, o ktorych nie wolno pisac? zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ventolin..osobiście usunełam kilka Twoich genialnych tekstów w których opisujesz swoje doznania..Nie cierpisz ani na depresje,ani na nerwicę.. Sam przyznałes się do tego,ze żywisz się emocjami innych..niekoniecznie pozytywnymi. Jeżeli Twoje posty po raz kolejny przekroczą granice przyzwoitości i etyki - zostaniesz zbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos non stop baunsuje

 

 

kazdy na swój sposób ;) postaraj się nie przesolic z chęcią z Tobą pogadam w innym razie :? wiesz o co chodzi :-|

 

myślę że nie ma podziału na choroby lepsze i gorsze bo w każdym przypadku jest ból i cierpienie i dla przykładu podam że nawet sam wrzód na pupie może nie źle przysporzyc kłopotu

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrucha, wytlumacz mi, w ktorym miejscu zlamalem regulamin? kogo obrazilem? pisze tylko o tym, co czuje, o tym, co mi serce podpowiada. czemu zabraniacie mi tego? czy nie wolno tu pisac o swoich uczuciach? czeba udawac, zakladac maski, stroic mine delikatnego wrazliwca? czy to aby nie oszukiwanie samego siebie? i przy okazji oszukiwanie innych, gdyz inni nie maja dostepu do waszego prawdziwego oblicza, niejako juz bez tego skrzywionego przerz netowy kontakt. czy nie wolno w tym kraju chorowac na schizofrenie? co z tego, ze jestem psychopata, chyba mam prawo sie wypowiedziec, skoro nikogo nie obrazam i nie uzywam wulgaryzmow.

nie martw siee, nie popelnie juz starych bledow, co najwyzej moge popelnic nowe, za ktore mnie natychmiast ukarzecie, coby sie pozbyc osoby zle rokujacej na przyszlosc i przepedzajacej reklamodawcow.

 

[ Dodano: Nie Lut 04, 2007 8:08 pm ]

myślę że nie ma podziału na choroby lepsze i gorsze

tak?w takim raziee polecam uwaznie przeczytac cytat:

 

Nie cierpisz ani na depresje,ani na nerwicę.

i wykminic ukryte przeslanie, jakie plynie z tego cytatu...nie chorujesz na chorobe, ktora jest na liscie, wiec wyp***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ventolin..źle interpretujesz moje słowa.

Zastraszasz innych swoimi tekstami i sprawia Ci to przyjemność.Dodatkowo pisałeś posty pochwalne na temat samobójstwa.. To jest główny powód dla którego dostajesz ostrzeżenie.

 

Oto podpis który usunęłam z Twojego profilu:

 

na imie mi Terror,moim bogiem jest Chaos.bede robil burdel i chlew gdziekolwiek jestem,kiedykolwiek jestem,i skadkolwiek klikam.wasze emocje to moja sila,moja pozywka,argumentujac nie odwoluje sie do rozumu,tylko do waszych nieupozadkowanych emocji."

 

Dyskusję uważam za zakończoną.

Ewentualne skargi kieruj na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrucha, po pierwsze, po co umieszczasz ten podpis? po to, aby na sile mnie skompromitowac i tym samym storpedowac swoja racje? czy to aby nie dziecininne zachowanie? czemu wklejasz teksty, ktore lamia elementarne prawa etyki i kultury? tym samym TY zlamalas zasady, ktore panuja na tym forum, zaprzeczylas sobie nie tyle slowem, ale zachowaniem. victoria.

nie bede dyskutowal na pw, od tego mam ten temat, w ktorym dyskutujemy o tym, jaki jestem zly i amoralny. moze nie jestem amoralny, tylko pozbawiony moralnosci, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×