Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Jawor] Jest tu ktoś z tego miasta???


IceMan

Rekomendowane odpowiedzi

a jakos daje sobie rade i to chyba dosyc dobrze nie liczac tygodniowego pobytu w szpitalu ktory i tak mi nic nie dal no moze jednak cos tam dal XANAX :P i jak narazie mialem 3 tyodnie spokoju i znwu sie zaczyna nawet widze ze mamy kolezanke niedaleko tylko ze jak dobrze licze to jakies 60 km od nas :( chyba ze ma do Jawora autobusem godzine to jakies 25 km hahaha malo pisze otatnio ale widze ze jest konkurs na moderatora to cos dla mnie wiec jesli nie znajdziecie odpowiedniej osoby jak znac na priv Piotrek :D jestem tu praktycznie co dzinnie ale nie lubie sie udziela typowy moderat... :P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:43 am ]

Ps wczesniej pisalem wiecej pod innym nickiem ale raz ze po formacie stracilem nick to i hasla tez nie pamietam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT 8)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:26 am ]

Hm, wlasciwie to jam tez po sasiedzku.

Jak bylam piekna i mloda 8) ze znajomymi wybralismy sie na

przejazdzke rowerowa. Dojazd do Jawora zajal nam...godzinke?

Moze ciut wiecej. Jednak kondycja byla dobra w jedna strone,

bo wracalismy potem godzin 5... :?;)

 

 

 

__________

Blog

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzych25 to wygląda że idziesz w dobrym kierunku. Nawet jak się zaczyna to nie daj się ;) Nawroty mogą się zdarzyć bo nerwica tak szybko nie odpuszcza ale jeśli będziesz brnąć w tą stronę w którą do tej pory się kierowałeś (a po tym że już 3 tygodnie ok - widać że w dobrą), to uda Ci się :D apropo moderatora - niestety jest sztywna reguła - musisz mieć 100 postów

 

jevii witam sympatyczną sąsiadkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×