Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój perfekcjonizm rules!


ventolin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do admina. Czemu jak klikam JEDEN raz na temat, to od razu pokazuja sie trzy wyswietlenia? przykladowo: jak moj temat ma 30 wyswietlen, klikam w niego jeden raz, i kilka sekund po tym wydarzeniu wyskakuje, ze temat ma 33 wyswietlenia. czy to nie dziwne? ładnie to tak zawyżac statystyki forumowe? :lol:

 

*edyt.ort.atrucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede smiecil w tym dziale, wiec pisze tutaj: otoz twoj zastepca zachowal sie jak rozpuszczony dzieciak, zamykajac moj temat, i tym samym zamykajac mi droge do wyjasnienia tego problemu. czy nie zalezy wam, aby wyjasnic te sytuacje w jednym temacie? gdzie teraz bede o tym pisal, przeciez nie zaloze kolejnego tematu powitalnego, bo od razu zostane zbanowany, i o to wlasnie chodzi zastepcy admina, o postawienie mnie w takiej sytuajci, postawienie mnie pod murem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemiczny, to ja poprosiłem o przeniesienie Twojego tematu do kosza (tego o komarach). Ponieważ poznałem już trochę tok Twojego działania i wiem że jest to nastepna prowokacja. Nie wiem czy podnieca Cię obrzydzanie ludzi, ale wiem że czerpiesz z tego satysfakcję...Niestety tu jesteś bacznie obserwowany i wprowadzenie terroru nie uda Ci się.

Temat o eutanazji zostawiam, ponieważ wydał mi się w miare ciekawy i można podyskutować. Jeżeli jednak zauważę w nim jakieś Twoje chore wywody, namawiania do samobójstw czy podobne rzeczy temacik wyladuje tam gdzie komary i lobotomia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngel

ale tu nie chodzi o temat o komarach przecież :twisted:

rozmowa sie toczyła na temat klasyfikacji zaburzeń więc może by to przenieśc tam gdzie winno byc tego miejsce :?:

 

nie możemy traktowac ludzi z schzofrenią jak gatunek niższej rasy, gdyż żadna wina tego co dostał schzofreni, jak też tego, co złapała go nerwica czy depresja :roll:

 

mam nadzieję że ventolin ma już świadomośc panujących zasad na tym forum zatem dajmy mu szanse wypowiedzi

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmowa sie toczyła na temat klasyfikacji zaburzeń więc może by to przenieśc tam gdzie winno byc tego miejsce

 

Dido ja nawet nie wiedziałem takiego tematu? Gdzie on jest?

Ja rozumiem że nie mozna traktowac ludzi ze shizofrenią jako gatunek nizszy rasy, wogóle nie wiem skad Ci to przyszło do głowy. Jednak nawet choroba nie może tłumaczyć niektórych epizodów. I tego że Pan Ventolin/chemiczny/speedcoreterror/ został zbanowany juz na 2ch forach.

Mam nadzieje że to czegos go nauczyło, bo to ostatnia jego szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmowa sie toczyła na temat klasyfikacji zaburzeń więc może by to przenieśc tam gdzie winno byc tego miejsce

 

A ja myslałam że ventolin się witał.. Takie było subforum i taki temat. :!:

 

Didado.. - zanim napisał w subforum "Witamy" stworzył kilka postów z czego jeden został usunięty (typowe opisy dla tej osoby) a drugi trafił do kosza (podobne koszmary mające na celu wzbodzenie strachu :?:,przerażenia :?: ).

Dodał tez fajny podpis w którym przyznaje się do swoich "terrorystycznych"teorii żerowania na ludzkich emocjach. Wszystko zostało skopiowane i trafiło do Shadow'a.

Nie widzę powodu dla którego miałby byc inaczej traktowany niż reszta forumowiczów. I tak dostał ulgę,ponieważ nie zdarzyło sie jeszcze by osoba zbanowana (w jego przypadku juz dwa lub trzy razy) mogła nadal pisać.. (Nie ode mnie dostał bany)

Zasłanianie się swoją chorobą to marna taktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak teraz mi się dopiero dostanie :lol:

wiem co zrobił jednak szanse mu można dac takie mam zdanie i już :P

 

rozumiem że się naraziłam bardzo :mrgreen:

 

witał się owszem oraz chciał podyskutowac na temat : gorszych" i "lepszych" zaburzeń psychicznych, nie wiem co w tym złego :?: z drugiej strony osoby wkręcające sobie schizofrenie może zrozumią na czym polega ta choroba :?:

 

pamiętajmy, że kij ma dwa końce 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×