Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie umiem poradzić sobie ze sobą


mala99

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowa i chciałabym się przywitać, jednakże to nie jest temat mojego wątku. Mam problemy z sobą od ok 2 lat. Wszystko zaczęło się gdy wyjechałam na studia do innego miasta. Moja matka zaczęła szaleć z powodu odległości i zasypywać mnie telefonami. Gdy byłam sama wszystko było ok. Nie mogłam wychodzić ze znajomymi bo były ciągłe kontrole do późna w nocy. Jednak kiedy kogoś poznałam zaczęło mi to przeszkadzać i zaczęło się gnębienie. Nie umiem sobie z tym poradzić i zrozumieć to. Leczę się u psychiatry od grudnia 2011 z 4 miesięczną przerwą. Mam za sobą 3 próby samobójcze i pocięcie całej dłoni. Ostatnia próba miała miejsce ok miesiąca temu. Zawaliłam 2 rok studiów i staram się to naprostować teraz jednak nie chce mi się. Stałam się agresywna rozdrażniona. Potrafię siedzieć i drapać się do krwi. Obgryzać skórę do krwi. Ból zaczynam czuć dopiero potem. Nie wiem co się ze mną dzieję płaczę całymi dniami. Obecnie biorę 40 mg citabaxu, hydroxizinum do 6 tabletek dziennie i permazinum. Nie czuję się po tym lepiej. Gdy mam napad złość a wręcz wściekłości wpadam w jakiś szał amok i nie wiem co się ze mną dzieję. Jest mi ciężko to wszystko znieść. Nie cieszy mnie nic. Miesiąc temu brałam cital po którym nie mogę dostać okresu. Lekarz powiedział, że leczenie czeka mnie do końca życia. Jednak ja chciałabym widzieć chociaż cień poprawy. Ciężko mi ranić bliską dla mnie osobę i boli mnie to jak widzę, że mój narzeczony cierpi. Ukrywam problemy ze studiami. Ja już nie umiem sobie radzić ze sobą. Kiedy mówię o swoich problemach cała drżę boję się patrzeć komuś w oczy Czy ktoś przeżywał coś podobnego i widział poprawę? W dodatku mam problemy zdrowotne z którymi nie mam siły walczyć. Obecnie siedzę tylko w domu i boje się o wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala99, Chodziłas kiedykolwiek na psychoterapie?leki to nie wszystko,najwazniejsze abys problemy przepracowała w sobie,uporała się z nimi wtedy mozliwa jest zmiana samopoczucia.

byłam raz ale źle się czułam, tak obco nie mogłam o niczym powiedzieć bo bałam się że zostanę wyśmiana. Za tydzień mam wizytę u innej terapeutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×