Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

No tak uprawiać hobby i dupczyć - czyli rozumiem,ze wiesz o czym piszesz .Bo jak nie to Ci powiem że niekiedy trzeba odpocząć od dupczenia też ,ale skoro to takie ważne i cechuje prawdziwego mężczyzne w\g Ciebie - to pewnie nim jesteś ...

ja nawet w 1% nie uważam się za prawdziwego faceta jestem jego najnędzniejszą imitacja z możliwych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię u Ciebie tą trzeźwą i trafną ocenę nas, forumowiczów.

a co mam lukrować ;) tylko nie rozumiem czemu niewiasty ale i też paru panów ma pretensje do facetów z tego forum że są niemęscy a czego tego osoby się spodziewały.

 

Ja tam nie narzekam na forumowiczów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie rozumiem czemu niewiasty ale i też paru panów ma pretensje do facetów z tego forum że są niemęscy a czego tego osoby się spodziewały.

Nikt nie ma pretensji, tylko trudno sie zgodzić z tezami stawianymi przez niektórych osobników tutaj. Ale fakt, ja osobiście chciałabym wiecej testosteronu :105: na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

ja myślę głównie o tym jaki jestem beznadziejny ;) i nie mam czasu i energii na dupczenie i hobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

heh dokładnie, ale onii raczej sami mysla tylko o skórze, furze i komurze no i o ciupcianiu, sa to ich marzenia, odpowiedzialnosć, madrośc, wiernosć nie śa ich marzeniem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie rozumiem czemu niewiasty ale i też paru panów ma pretensje do facetów z tego forum że są niemęscy a czego tego osoby się spodziewały.

Nikt nie ma pretensji, tylko trudno sie zgodzić z tezami stawianymi przez niektórych osobników tutaj. Ale fakt, ja osobiście chciałabym wiecej testosteronu :105: na forum.

ja mam w dolnej granicy normy ten testosteron to trudno się po mnie tego spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

heh dokładnie, ale onii raczej sami mysla tylko o skórze, furze i komurze no i o ciupcianiu, sa to ich marzenia, odpowiedzialnosć, madrośc, wiernosć nie śa ich marzeniem

no i ciagle narzekaja ze tego nie maja a zeden nie napisał chce być wiernym odpowiedzialnym za rodzine ,starajacym sie dla kobiety by była szczesliwa meżczyzna, tylko ze nie maja seksu, samochodów. domow z basenami i laski im same do łózka nie wchodza , zarabista postawa zyciowa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

ja myślę głównie o tym jaki jestem beznadziejny ;) i nie mam czasu i energii na dupczenie i hobby

 

 

Ty to narcyzem jesteś jakimś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ciagle narzekaja ze tego nie maja a zeden nie napisał chce być wiernym odpowiedzialnym za rodzine ,starajacym sie dla kobiety by była szczesliwa meżczyzna, tylko ze nie maja seksu, samochodów. domow z basenami i laski im same do łózka nie wchodza , zarabista postawa zyciowa

 

wiesz przciętny facet, chłopak zaczyna dupczyć, bawić się w wieku 16-18 lat i tak do 25 się wyszumi, uspokoi i zaczyna wtedy poważnie myśleć o życiu, związkach itd a takiemu 25-30 latkowi co se w życiu nie użył tego wciąż brakuje musi najpierw to przeżyć aby dojrzeć do dojrzałości( nie zawsze musi tak być ale często jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e, ja ostatnio słyszałam o 27dmiolatce, która dziewictwo straciła - co prawda do zakładania rodziny się nie nadaje ale... srutututu a kobietę, która w wieku 20 lat zostaje matką to nikogo nie obchodzi, że się nie wyszumiała ale nie ma zmiłuj musi podołać bo inaczej jest wyrodną... pieprzone stereotypy :evil: kobieta se jakoś nie może powiedzieć, sory ma depresję i olać dziecko... tatuśkom to uchodzi na sucho, najbardziej zadziwiające jest, że jeszcze inne kobiety poklepują takiego po główce wspierając gdy ten napisze, że ma ciężko. kurfa, a jak dziecko nie ma co jeść to kto poklepie dziecko????? fundusz alimentacyjny? pomoc społeczna? idę se bo to szkoda nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ciagle narzekaja ze tego nie maja a zeden nie napisał chce być wiernym odpowiedzialnym za rodzine ,starajacym sie dla kobiety by była szczesliwa meżczyzna, tylko ze nie maja seksu, samochodów. domow z basenami i laski im same do łózka nie wchodza , zarabista postawa zyciowa

 

wiesz przciętny facet, chłopak zaczyna dupczyć, bawić się w wieku 16-18 lat i tak do 25 się wyszumi, uspokoi i zaczyna wtedy poważnie myśleć o życiu, związkach itd a takiemu 25-30 latkowi co se w życiu nie użył tego wciąż brakuje musi najpierw to przeżyć aby dojrzeć do dojrzałości( nie zawsze musi tak być ale często jest)

 

 

a jakie są normy tego 'użycia' aby facet w wieku np. 37dmiu lat był odpowiedzialny na przykład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×