Skocz do zawartości
Nerwica.com

napięta atmosfera


dark

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam problem w domu z młodszą siostrą, mam z nią pokój.

Ona studiuje i często ostatnio przesiadywała przed książkami po 22 i okazywało się że z tego powodu ja nie mogę spać.

Nie raz z tego powodu się z nią kłóciłem, nic normalnie nie mogę się zwrócić, ojciec przymyka oko na jej zachowanie gdy ona mnie wyzywa ojciec ma to gdzieś interweniuje gdy ja chce się bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no ... tylko zabić siostrę... bo się uczy. Jeśli nie możesz spać bo twoja siostra czyta książkę to współczuję. Jak ja kładę się spać to zwykle w domu jest włączone jeszcze radio, więc chcąc nie chcąc mam oprawę muzyczną do snu (zwykle dosyć skoczną - radio Eska), zwykle kładę się pierwszy więc oprawa dźwiękowa w postaci ogólnego łażenia domowników po mieszkaniu też jest... i nie o 22, tylko o północy albo później - i nie narzekam. Czy twoja siostra czyta na głos czy co ci przeszkadza - szelest kartki, zapalona lampka? trochę tolerancji człowieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem w domu z młodszą siostrą, mam z nią pokój.

Ona studiuje i często ostatnio przesiadywała przed książkami po 22 i okazywało się że z tego powodu ja nie mogę spać.

Nie raz z tego powodu się z nią kłóciłem, nic normalnie nie mogę się zwrócić, ojciec przymyka oko na jej zachowanie gdy ona mnie wyzywa ojciec ma to gdzieś interweniuje gdy ja chce się bronić.

 

kup sobie opaskę ;)

op.JPG

 

i problem z głowy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×