Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja, a akupunktura


wjacekw

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich! Chcę wrzucić pewien temat na forum. Od prawie dwóch lat leczę farmakologicznie depresję. W tym czasie przechodziłem różne fazy: od głębokiego załamania do w miarę dobrego samopoczucia. Niedawno znajomy opowiedział mi o możliwości leczenia depresji przy pomocy akupunktury. Zdecydowałem się na to i od paru dni poddaję się zabiegom akupunktury. Interesuje mnie czy ktoś z Was miał doświadczenia związane z takim sposobem podejścia do naszego problemu. Dostępne w internecie informacje nie dają jednoznacznej odpowiedzi w tym zakresie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Witajcie

ja też jestem ciekawa jak to działa, pewnie jak wszystko indywidualnie...Ja już mam zamiar od m-ca się wybrać ale raczej na akupresurę, nawet mój lekarz potwierdził że to dobry pomysł zacząć najpierw od akupresury,

Piszcie jakie macie doświadczenia,

 

Wjacekw może byś troche zmienił temat tego forum (jak się da) na jakąś bezpośrednią nazwę Akupunktura czy coś, to tylko taka sugetsia, więcej osób by tutaj wpadło.

Narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym skomentować moje postępy w leczeniu depresji przy pomocy akupunktury. Chodzę na zabiegi trzy razy w tygodniu i po miesiącu (koniec lutego) poczułem się całkiem dobrze. Jednak trwało to około tygodnia i w sobotę (3 marca) rano znowu nie miałem chęci podnieść się z łóżka czyli wszystko wróciło do normalnego (czyli złego) stanu. Gdzieś przeczytałem, że akupunkturę należy stosować tyle miesięcy ile lat chorowało się na nią. Biorę więc igiełki i zasuwam do lekarza (jest lekarzem medycyny) z nadzieją na przełamanie impasu i wyjście na prostą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×