Skocz do zawartości
Nerwica.com

Heyka


Bart21

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek hey wszystkim wspaniale ze istnieje takie forum i ze sa tu ludzie o ogromnym sercu wbrew pozora bardzo silni thx !!!!Moja przygoda z nerwica zaczeła sie dosyc niedawno bo w sierpniu!! swietowałem swoje urodziny 21 był alkohol traweczka balecik jak wtedy myslałem zyc nie umierac .Nastepnego dnia wylądowałem w szpiatlu ze złamanym nosem gdzie zrobili wszystkie badania i skierowali na zabieg ok trafilem do szpiatala oczywiscie nastroj okropny ale to był dopiero poczatek niby wszystko ok ale zacząlem sie zastanawioac jak to bedzie gdy np sie nie obudze po narkozie itd.No wiec dzien zabiegu serce waliło rece spocone ale tableteczka i na sale wiecej nic nie pamietam obudzilem sie po operacji z maska tlenowa na twarzy jest ok zyje pomyslałem!!Za trzy dni mialem wypis i juz mialem wychodzic gdy nastapil pierwszy atak myje sobie zabki a tu nagle zakrecilo mi sie w głowie wrocilem na sale serce waliło jak oszalałe klasyka pielegniarki dały mi cos na obnizenie cisnienia i sie uspokoiło jednak niepokoj pozostał zdecydowałem sie wyjsc ze szpitala, nastepnego dnia kolejny atak mysle cos zjebali podczas operacji zaczalem chodzic do lekarzy ktorzy mnie uspokoili ze wszystko dobrze nic mi nie jest JESTES ZDROFFY po 2 tyg wszystko wrocilo do normy.Zaczałem spowrotem wracac do starych nawykow piweczko traweczka imprezki az do czasu kiedy zaczeły sie zajecia pewnego pieknego wieczoru spaliłem sie na maxa i wracajac do domu autobusem nastapił atak serce mało nie wyskoczylo cisnienie ogromne dotarłem do domu to był poczatek nastepnego dnia drgawki wizyta w szpitalu ogromny lęk przed wyjsciem z domu ,o autobusie nie było mowy badania do kwadratu łacznie z rezonansem magnetycznym lekarze wszystkich specjalności na koncu drogi psychiatra przepisała leki cloranxen plus pramolan moj organizm nie za bardzo toleruje leki ale brałem przez 3 miesiace keidy juz nie wiedziałem czy zyje na jawie czy we snie wtedy znalazłem to forum gdzie poczytałem o tych lekach i sie przeraziłem czytajac o benzo nie zastanawiajac sie pobiegłem do nie i powiedzialem ze chce odstawiac wiec redukowała dawki juz 3 tyg nie biore zadnych lekow,ale ja nadal odczuwam leki choc sa nieporownywalnie mniejsze niz na poczatku nie ukrywam ze jest ciezko i sa dni kiedy juz nie mam siły poprostu wstaje rano gonitwa mysli a moze to cos powazniejszego moze psychoza znacie to dobrze wkrecam sie i takie błedne koło dodam ze najgorsze jest uczucie jakby cos sciskało w głowie i przez to te mysli cos jest ze mna nie wporzadku dlaczego inni moga normalnie zyc a mi jest 100000 razy trudniej.Objawy fizyczne; zawroty głowy jakby zaburzenia błednika,rece zimne, jedna źrenica wieksza, rece jakby niedokrwione,stale uczucie zmeczenia co jest bardzo dokuczliwe wczesniej tryskałem energia dodam ze studiuje fizjoterapie i mam przyjemnosc pracowac na odzialle neurologicznym z pacjentami po udarze,ktorych cwicze tam to ma jazde wrazenie ze zaraz zemdleje i trafie na lozko obopk nich.Ogolnie nie jest mi łatwo ale walcze o swoje człowieczeństwo znalazłem dobrego terapeute z monaru facet jest konkretny i umie do mnie dotrzec uprawiam aktywnie sport ale wiaze sie to z ogromnym wysilkiem i zawsze to wrazenie ze zaraz padne szczegolnie jak biegam co staram sie robic codziennie rano i wieczorem oprocz tego pływam ale tam tez mam wkretki,czytam ksiazki psychologiczne 7 nawykow skutecznego działania ,Męskość,Zdradzony przez ojca ogolnie trudne tam sa tematy ale staram sie wcielac to w zycie.Kurewsko sie z tym zyje ale nie jestem sam i wyjde z tego mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona i razem to pokonamy!!!Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×