Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ogłoszenie


Justynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich! od roku leczę się na nerwicę, mam z nią do czynienia znacznie dłużej...dziś miałam mały (no może trochę większy :( )kryzys i już nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić, aż trafiłam na tę stronę. Muszę przyznać, że trochę się uspokoiłam i być może łatwiej dziś zasnę...Ponieważ jest to forum o nerwicy, a nerwica bardzo często jest związana z samotnością (czy ktoś myśli podobnie?) chciałabym zapytać czy znajduje sie na forum jakiś student/studentka, który/a mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, przeżyciami na temat m. in. samotności, relacji z ludźmi? Jeśli miałby ktoś wewnętrzną potrzebę , by trochę o tym napisać, to bardzo proszę o kontakt: mobykon@op.pl Zainteresowanym prześlę ankietę, chętnie także porozmawiam o samotności i nerwicy oczywiście :D Pozdrawiam! Justyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę obawiałam się , że komuś może wydać się podejrzane to, co napisałam, ale nie dziwi mne to, neurotycy często mają zwiększoną podejrzliwość (sama do nich należę :D ). Faktycznie prowadzę badania, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat samotności. Rozdaję anonimowe ankiety studentom, którzy są zainteresowani tematem. Wypełniją je tylko i wyłącznie z własnej nieprzymuszonej woli. Dlatego nie obawiajcie się!! nie umiałabym chyba podawac się za kogoś kim nie jestem, nawet w internecie...a co do samotności, oj różnie ją ludzie przeżywają, niektórzy nawet uważają ze jest pozytywnym stanem...pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak będzie. Muszę przyznać, że już spotkałam się z życzliwością i to jest bardzo miłe, podnosi na duchu.To dużo daje jak się dowiadujesz, że istnieją ludzie, którzy przeżywają coś podobnego do ciebie. Szkoda, że wcześniej jakoś na to nie wpadłam :smile: Trzymajcie się!pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×