Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA + MIRTAZAPINA (California Rocket Fuel)


Lord Cappuccino

Co sądzisz o CRF?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o CRF?

    • Genialny mix
      24
    • Nie urywa d*py
      29
    • Ćpuński wynalazek
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Wenlfaksyna 300mg 1-0-0

Pregabalina 150mg 2-1-1

Lamotrygina 100mg 1-0-1

Baklofen 75mg 1-0-0

Clonazepam 1mg 1-1-1

 

Te dwa ostatnie odstawiam.

 

Nie wiem czy taki mix można nazwać CRF, ale praktycznie zapomniałem co to OCD, lęk społeczny też prawie na 0,

depresja również cały czas chce mi się coś robić, i nawet dobrze śpię, ale się wybudzam.

Wenle podniosłem o 75mg od dwóch dni mirtę to samo o 15mg.

Ogółem wenlę mi mirtę zacząłem brać od 20 stycznia, więc nie wiem czy to się całkowicie rozkręciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz nazwał tak miks który ja dostaję: setaloft+mirtor, na OCD. Od wczoraj jestem na dawce 50setaloft-50setaloft-15mirtor. Wydaje mi się, że już na drugi dzień stosowania, połowy dawki czyli 50sertraliny-0-15mirty, dostałem kopa do działania, udało mi się pomyśleć i wykonać kilka rzeczy o których przed lekami w ogóle nie myślałem. W sumie nie wiem co jest efektem leku, a co nie, trochę jakby mój lęk przeszedł w stan ciągłego zdenerwowania, ale mój najgorszy problem teraz to chyba jakby ataki/pogorszenie lęku które zdarzało mi się prawie codziennie, a zaczęło niedawno, jakby przed braniem leków. Mam nadzieję że na to też ten miks zadziała. Mam zapasowy alprazolam od innego psychiatry, którego nigdy nie użyłem, ale nowy lekarz nie radził tego brać. Z rytuałami mam tak że przynoszą mi w sumie niewiele ulgi, więc sam nie bardzo myślę o nich za dużo, ale nie wiem na ile to działanie leków, bo miałem to już wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór aripirazol bierzesz ? Ja wdrożyłem w dawce początkowej od dwóch dni 7,5 mg z czego 9 dni biorę 300 mg wenlafaksyny, na razie nie odczuwam działania aktywizującego, które zapewne pojawi się w najbliższych dniach. Więcej nie chce tego leku brać za silnie na napęd wtedy siada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrętnik jak ocenisz tak wysokie dawki mirty? Kładą Cię do snu i śpisz dłużej niż na niskich dawkach czy tak jak sobie niektórzy ubzdurali gorzej się śpi bo pobudza? Pomijam kwestie tego co się dzieje w ciągu dnia. Chodzi o sam sen i jego długość. Daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seneri, śpi się smacznie i głęboko,  rano trochę chwiejnym krokiem się wstaje,  ale po 1-2 szybkich kawach,  porannej dawce wenli i 5 mg abilify sytuacja szybciutko zmienia się o 180 stopni. Jak się przymierzasz znów do CRF to polecam nie proponujemy, nie zalecamy i nie mieszamy w czyimś leczeniu, od tego jest lekarz!!!

Edytowane przez exodus!
złamanie regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem na niskich dawkach CRF'u, ale, bo niecałe 200 wenli + 15 mirty, ale w takich dawkach posiada dla mnie tylko ułamek działania przeciwdepresyjnego paroksetyny. Są dni totalnego zblazowania i nie wychodzenia z łóżka. Są dni lepszego samopoczucia, pobudzenia, że po godzinie duchów mam tętno 100. Ale brakuje tutaj czegoś motywującego. Czysto pobudzający mix.

Dodatkowo możliwe, że mirtazapina przyśpiesza wkręcanie się wenlafaksyny. Na działanie solo wenli czekałem ponad 5 tygodni i się nie doczekałem. Po dorzuceniu mirty wystarczyło ok 5 dni, żeby odczuć pierwsze pozytywne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 14:20, PiotrekLondon napisał:

Mam zalecenia od lekarza Dulo+ Mirta? Mozna spodziewac sie takiego samego efektu ?

 

skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

 

Z mojego doświadczenia można swobodnie mieszać - coś działającego na noradrenalinę lub dopaminę i coś na wieczór.

Sama kombinacja leków to nic nowego, żadne paliwo rakietowe. Od dawien dawna stosuje się rano np. fluoksetynę lub escytalopram.

Mi najlepiej służyła wenlafaksyna w połączeniu z Trittico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dżoker napisał:

 

skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

 

Z mojego doświadczenia można swobodnie mieszać - coś działającego na noradrenalinę lub dopaminę i coś na wieczór.

Sama kombinacja leków to nic nowego, żadne paliwo rakietowe. Od dawien dawna stosuje się rano np. fluoksetynę lub escytalopram.

Mi najlepiej służyła wenlafaksyna w połączeniu z Trittico.

 

Dzieki za info. Aktualnie jestem na 225mg Wenli plus 100mg Miansy. Powiem szczerze ze mija 5 tydzien i nie czuje zbyt wiele. Lęki jak byly tak sa , dopiero dodanie Pregabaliny sprawia ze czuje sie ok. Dziwny ten zestaw naprawde, spodziewalem sie cos poczuc a tu nic. Kto wie o co sie rozchodzi. W planie jest podniesienie Wenli do maximum i zobaczenie czy cos zaskoczy czy nie , jesli nie to zostaje Paroxetyna😬😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paput napisał:

Tak. Działa również na dopamine. Wszystkie neuroprzekaźniki mają duży boost. Ale również więcej skutków ubocznych. Ciągle napięcie.. No i kutanga się kurczy w majtkach 

 

No to moze trzeba bedzie przetestowac wyzsze dawki, dzialanie przeciw lekowe na 225mg powiem szczerze stopien zerowy. Dopiero dolaczenie 300mg Pregabaliny mnie uspokoilo i zbilo leki. No ale lekarz obstaje ze to dobry lek i mowi ze Wenla jeszcze nie powiedziala ostatniego slowa 😬 Na 225mg czuje pobudzenie i chec do dzialania. Niestety czuje tez jakby to wszystko bylo na granicy lęku , mam wrazenie ze moze mnie zlapac w kazdej chwili, no poprostu jest to az takie niezdrowe🤦🏼‍♂️No ale skoro 300mg Wenli moze pokazac cos wiecej mysle ze warto sprobowac zanim zdecydujemy sie lek odstawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 20:48, Paput napisał:

kutanga się kurczy w majtkach 

 

U mnie akurat kutanga dobrze działała na wenli

 

W dniu 4.11.2020 o 22:46, PiotrekLondon napisał:

 

No to moze trzeba bedzie przetestowac wyzsze dawki, dzialanie przeciw lekowe na 225mg powiem szczerze stopien zerowy. Dopiero dolaczenie 300mg Pregabaliny mnie uspokoilo i zbilo leki. No ale lekarz obstaje ze to dobry lek i mowi ze Wenla jeszcze nie powiedziala ostatniego slowa 😬 Na 225mg czuje pobudzenie i chec do dzialania. Niestety czuje tez jakby to wszystko bylo na granicy lęku , mam wrazenie ze moze mnie zlapac w kazdej chwili, no poprostu jest to az takie niezdrowe🤦🏼‍♂️No ale skoro 300mg Wenli moze pokazac cos wiecej mysle ze warto sprobowac zanim zdecydujemy sie lek odstawic?

 

Ja od samego początku na 75mg czułem poprawę. A brałem pod koniec aż 600mg. Ja na Twoim miejscu zmieniłbym na np. duloksetynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 15:12, Tomek10 napisał:

Cześć, w ostatnich dniach wszedłem ze 150 mg Setaloftu na 200 mg i dodałem na noc 30 mg mianseryny. Czuję się bardzo dobrze, ale czy taki zestaw jest bezpiecczny i nie grozi mi zespół serotoninowy?

Spokojnie, byłam na 225  wenlafaksyny i 90 mianseryny, zestaw zadziałał  rewelacyjnie. Wyciągnął z głębokiej depresji i lęków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, ja jestem z tych typów, co na mnie działają wszystkie leki już w małych dawkach... kiedyś się śmiałem, że to podobnie jak z piwem jeden ma bombe po 1 piwie i jest ekonomiczny inny musi walnac 4 ;D....
ogolnie to nie bralem jeszcze zadnego mixu.... zawsze było wszystko solo... albo parogen albo wenla... ostatnio co pisalem w innym temacie lekarz dorzucil mi do wenli, paroksetyne, ale wjechala mi taka sedacja i nie chcica ze moglem lezec na wyrze i nie ruszac sie.... tylko spac i spac ;-).... zobaczymy jak to zadziała ;-)...  bede zdawał relacje... 

u mnie problem wystepuje z tym ze mam prace zmianowa.... 2 dni na rano, 3dni nocki... i moj organizm przez to jest bardzo rozchwiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×