Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA + MIRTAZAPINA (California Rocket Fuel)


Lord Cappuccino

Co sądzisz o CRF?  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o CRF?

    • Genialny mix
      23
    • Nie urywa d*py
      29
    • Ćpuński wynalazek
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Natretnik skusila mnie między innymi właśnie lektura książek Stahla. Stwierdziłem że skoro te dawki wg niego są bezpieczne to czemu nie. I bardzo sobie chwalę. Daje między innymi napęd którego strasznie mi brakowało. Oczywiście są gorsze dni. Również takie podszyte lękami ale wtedy wiem że to zapewne z działania wysokich dawek na nore i staram się tym nie przejmować. Jeżeli chodzi o działanie to utrzymuje się na podobnym poziomie choć woadomo delikatnie oslablo ale jest jakby constans. W dużym skrócie powiem tak: dla depresji z dużą dawką nie mam siły zrobić nic ten mix jak najbardziej, dla lękowców już niekoniecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka dawka wenlafaksyny waszym zdaniem pobudzi podobnie jak pobudza na początku klomipramina ?
bo jak już pisałem klomipramina mnie już nie pobudza a doraźnie brany bupropion też straci swoją moc.
szukam czegoś czym godnie zastąpie klomipraminę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie działa zawsze tak samo. A pijesz taką, jak Ci napisałam? To robi ogromną różnicę. Np. kawa rozpuszczalna męża była dla mnie jakąś lurą.

Wiesz, możesz w końcu dojść do punktu, w którym już nic nie zadziała.

Jeszcze jest Yerba Mate, ale taka prawdziwa, ale dla mnie lepsza kawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, myślący91 napisał:

Ja teraz wale taką kawę po przebudzeniu z 6-7 sporych łyżeczek przeważnie klepnie. 

Hehe. A myslalem, ze tylko ja tak mam. Zona i lekarz rodzinny mowia, ze to nie jest normalne, ale co poradzic, jak zwykle standardowe 2 lyzeczki nawet odrobine nie ruszaja. Duzy sloik rozpuszczalnej  rozpracowuje w niecale 2 tygodnie. Kiedys puszka energetyka z rana mnie tak pobudzala, jak 20 mg metylofenidatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, seneri napisał:

Natretnik a w Twoim przypadku metylo in plus czy in minus? 

Zdecydowany minus. No chyba ze chodzi o pojedyncze stany euforii zaraz po zazyciu donosowo, czego nie polecam, bo sie spodoba Dochodzę do siebie, juz miesiac po odstawce, 3 miesiacach wakacji w nochala :D razem z 225 klomipraminy, co ciekawe natrectw 0. Ten lek nie przynosi niczego dobrego u ludzi nie chorujacych nigdy na adhd. Robi burdel w glowie. Nie nadaje sie do dlugoterminowego zazywania jak antydepresanty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiąc razy już chyba pisałam, że jako jedyny spowodował u mnie pełną remisję depresji zestaw Anafranil 150, Lerivon 30, Symla 100. Tylko razem i w tych dawkach. Życie było piękne i dość stabilne.

Teraz brałam 150 wenli, 100 Symli i 50 Ketileptu na noc i dostałam manii, diagnoza zmieniła mi się po wielu latach na CHAD. Teraz biorę 75 wenli, 600 Depakine, 50 Ketileptu, ale szasta mną na wszystkie strony, najczęściej w stronę góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie spokojnie sie czuje jak na 3 tyg. na wenli i 1 tydz. na mircie. Taki spokoj bez zamuły i poczucia beznadziejnosci, slonce za oknem cieszy. Mam nadzieje, ze jak sie wszystko rozkreci to ten stan pozostanie, nastroj sie jeszcze bardziej poprawi, bo nie chce suchego nakręcenia i rozdraznienia jak rok temu, dlatego nie przekraczam 300/60. Poprzednim razem byl "wrong way" hehe, wpadlem od razu w submanie i zwiekszalem dawki jakbym lykal cukierki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rozumiem. To nie chcesz wrócić na swój sprawdzony zestaw?

Na Lerivonie szybko przytyłam prawie 10 kg, także odpada. Anafranil bez Lerivonu już nie daje takiego efektu (poza tym te okropne zaparcia). Pytałam psych. o Symlę, ona powiedziała, że bez sensu, skoro muszę na razie brać Depakine.

One działały tak dobrze tylko w połączeniu. Każda zmiana powodowała pogorszenie. Np. Lerivon do 10 mg już gorzej. Odstawienie Symli - też gorzej.

  •  
Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś 3 miesiące byłem na CRF najpierw półtora miesiąca 30mg mianseryny + duloksetyna 60mg, potem już typowo 30mg mirty + 225mg wenli, pierwsze 2 tyg były bardzo fajne, takie pobudzenie i chęć na interakcje międzyludzkie, potem już bez szału, ostatnio testowo zwiększyłem wenle do 375 a mirte do 60mg ale szału nie ma a dopadły mnie dysfunkcje seksualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×