Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Doti29

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa i chciałam się przywitać ze wszystkimi. Trafiłam na tę stronę przypadkowo. Niedawno dowiedziałam się, że to , że jest mi ze sobą tak źle to -depresja. Zaczynam sie leczyć. Nie wiedziałam, że to dotyczy tylu osób.

Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim którzy mnie tak miło powitali. Z tego co dążyłam się zorientować z depresji da się wyjść. Ale znacznie łatwiej jest kiedy ma się dla kogo i poco. A ja nie ani dla kogo ani poco. I myślę, że to jest też główna przyczyna tego, że dopadła mnie depresja. Nie widzę w tym wszystkim sensu. Jestem …..sama……

Człowiek któremu zaufałam oszukał mnie. Zabawił się moim kosztem. Jak można być takim człowiekiem, że w jednej chwili przytula się kogoś całuje a za chwilę udaje, że się nie zna. Czuję się jak by mi ktoś wyrwał serce. Czy to kiedykolwiek minie.

Tak mi się wydaje, ze mam w sobie dużo radości i ciepła tylko to jest schowane gdzieś głęboko we mnie, bo nie mam tego komu ofiarować. A w tej chwili nawet nie wiem czy bym już potrafiła. Dlaczego to tak boli…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×