Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
media

Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu Sunday, September 16, 2018 o 11:07, Przeszło PSSD napisał:

Witam z tym PSSD to jest tak że trwa parę lat a potem przechodzi, ja jestem idealnym przykładem tego, brałem parę lat leki z SSRI i nabawiłem się PSSD. Lekarz idiota leki z SSRI przypisywał mi jak rutinoscorbin takich lekarzy to powinni za jaja wieszać to te leki ni na doła przypisał a ja idiota się zgodziłem. Jak po paru latach brania tych leków się dołupałem że chyba starczy, to odstawiłem i wtedy zaczął się koszmar bo po odstawieniu się okazało że coś nie działa. Zaliczyłem mega depreche brałem z inne leki ale nie SSRI z rok.

Podsumowując po odstawieniu SSRI nie działało mi wiadomo co z 3 do 4 lat od dwóch lat działa super mam dziewczynę z 2 lata i się układa między nami super i mampociąg  taki sam teraz jak kiedyś przed tymi cholernymi lekami. Ważne do tego też jest żeby w głowie cobie poukładac bo to też ma duże znaczenie i odpowiednia kobieta przedewszystkim. To piszę bo wiem że kiedyś też miałem z problem. A jak ktoś już wyleczy to tego nie publikuj ei na fora nie wchodzi.

Hej. Milo sie czyta taki historie nawet jesli bylyby zmyslone. XD czy przed powrotem libido brales jakies inne leki albo stalk sie cos w twoim zyciu waznego cos sie zmienilo? Czy nagle libido od tak sie pojawilo?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na Paroksetynie 40mg zerowe chęci na jakiekolwiek "igraszki" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi