Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLORAZEPAN (Cloranxen,Tranxene)


Dana

Czy klorazepan pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klorazepan pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      4


Rekomendowane odpowiedzi

ala1983, podziwiam Cie ze juz jestes bez leków,pamietam w jakim stanie bylas w szpitalu,teraz to pewnie niebo a ziemia ;)

 

-- 02 lip 2015, 23:26 --

 

..ale odstawianie tego to byl koszmar....

Co nie?

Ja przy odstawce 5 mg to sie wieszac chcialam.. Taka to niby niepozorna, delikatna substancja..

 

Nie pozorna ale co robi z czlowiekiem gdy brakuje tej substancjii w organizmie,ja to wylem,mialem takie jazdy myslalem ze oszaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, podziwiam Cie ze juz jestes bez leków,pamietam w jakim stanie bylas w szpitalu,teraz to pewnie niebo a ziemia ;)

Nie jest tak kolorowo Emil. Duzo bardziej sie meczy organizm, do tej pory za wiele nie musialam z siebie dawac, bo leki wiekszosc zalatwialy. Teraz trzeba samemu uporac sie z kazda emocja. To strasznie wyczerpujace..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, podziwiam Cie ze juz jestes bez leków,pamietam w jakim stanie bylas w szpitalu,teraz to pewnie niebo a ziemia ;)

Nie jest tak kolorowo Emil. Duzo bardziej sie meczy organizm, do tej pory za wiele nie musialam z siebie dawac, bo leki wiekszosc zalatwialy. Teraz trzeba samemu uporac sie z kazda emocja. To strasznie wyczerpujace..

 

Oj tak,ja nawet sobie teraz tego nie wyobrazam bez lekow,jestes silna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz dal mi Cloranxen, aby latwiej bylo mi odstawic alprazolam. 5 mg nie dziala na mnie w ogole - placebo. 10 dziala ledwo. Dopiero po 15 mg cos czuje. Dzis dostalem Relanium 5. I dopiero po zazyciu Relanium poczulem sie lepiej. Na ch... zapisuja ten klorazepat? Kto to w ogole wymyslil? Po co to w ogole jest, skoro NIC NIE DAJE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zazywam rano 50 mg Aposerta. Wieczorem Trittico 150 mg. I doraznie Afobam/Tranxene.

 

Afobam mi sie skonczyl a do wizyty u lekarza jeszcze daleko, leki napadowe sie nasilaja. Chcialam spytac, ile musialam zazyc mg Tranxene zeby uzyskac efekt taki jak przy 1mg Afobamu?

 

prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciężkie pytanie, bo to leki o kompletnie różnym czasie półtrwania i innym profilu działania. Ja bym zaczął od 10mg i co 2h zwiększał o 5mg do 25mg. Jak nie pomoże to raczej nie ma co się dalej tym truć.

Ja zachęcam do zaprzyjaźnienia się z tabelką benzo, podejmij sama decyzję.

http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha01.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy kłótni z państwa leczył się cloranxenem przewlekłe. Proszę o wskazówki i informacje

 

-- 10 sty 2018, 07:48 --

 

Dobrze na mnie działa więc muszę się ratować. Chyba że ktoś poleci inny lek o podobnym profilu działania ale bezpieczny do przewlekłego stosowania. Jestem na wenlafaksyna mirtazapina pregabalina i pramolan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam biorę 10 mg Tranxene wspomagająco do fevarinu , początkowo lekarz pierwszego kontaktu kazał brać 5 mg i zero poprawy . Psychiatra zwiększył mi do 10 i jest ok , mam brać 10 przez 30 dni a potem przejść na 5 przez dwa tyg  , myślicie ze ryzyko uzależnienia jest duże ? 
Jak Was poczytałam to boje się zejścia z tego 

Pozdrawiam Was serdecznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×