Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam siły żyć


Aisha

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. NIc mi się nie chce. Nie mam planów ambicji marzeń. Pije żeby zabić smutek po wyrwaniu się z kolejnego beznadziejnego związku tym razem z żonatym facetem. Idę na impreze. Pije tańcze całuje się z przypadkowym chłopakiem kórego znam z widzenia, ale przyprawia mnie o obrzydzenie. Wracam do domu kompletnie rozbita. Znowu pije ze strachu co sobie inni pomyślą jak się dowiedzą strasznie się boje.Śpie do późna jeśli mogę wtedy jest mniej dnia i bliżej do nocy. Kiedy śpie przynajmniej nie czuje bólu.Czy ktoś może mi pomóc bo nie chce mi się żyć...

piszcie do mnie...jedyna moja nadzieja w tym forum bo nie mam nikogo kto moze mi pomóc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aisha! nie mów tak,nawet tak nie myśl,ból jest nieodłacznym elementem życia i ma to do siebie,że przechodzi...prędzej czy pózniej... Nie poddawaj się,walcz! I nie mów,że nie masz siły,bo ją masz!!! Nie top bólu w alkoholu tylko staw mu czoła!!! Pokaż światu,że nie tak łatwo Cię złamać... pozdrawiam,gina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisha alkohol sama wiesz pomaga....ale własnie.. w robieniu "głupstw".

Walczysz sama ze sobą...

Wkurza Cie to..

Całego życia nie przespisz...niestety...:(

 

Posluchaj..widac że niechcesz tak życ..wybierz się do psychologa..tak myślę.

Tylko nie zadręczaj sie myslami ze to wstyd itp.....żaden wstyd ,to problem z którym chcesz walczyc..

 

Trzymam kciuki i naprawdę nie załamuj się ,jesteś mlodą osóbką..wszystko przed Tobą :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Uwież że masz po co żyć! Wyobraź sobie że byłam w takiej samej syuacji ja Ty! Dokładnie tak! I wiesz co, poznałam kogoś kto dał mi powód do życia! Uwierz że z Tobą będzie tak samo! Tylko uwierz w to!!!!

Trzymaj się!

 

[ Dodano: Nie Sty 28, 2007 6:32 pm ]

Hej! Uwierz że masz po co żyć! Wyobraź sobie że byłam w takiej samej syuacji ja Ty! Dokładnie tak! I wiesz co, poznałam kogoś kto dał mi powód do życia! Uwierz że z Tobą będzie tak samo! Tylko uwierz w to!!!!

Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×