Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć wszystkim


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowy.Moja historia jest bardzo długa wiec teraz nie bede jej opisywać,nie wiem czy zalożyłem wątek wdobrym miejscu,mam do Was dzisiaj tylko pytanie:

 

jakich dolegliwości nabawiliście się przez nerwy,ze strony przede wszytkim fizycznej,czy macie/mieliście takie objawy?

 

-strzelanie w kościach/stawach,strzelanie szczęki,kolan itd

-zaburzenia gastryczne,probemy z trawieniem,znaczna niedowaga

-przewlekłe zmęczenie,tzn ospałość,ocieżałość,nie ustający ból głowy i oczu,wyczerpanie fizyczne,gigantyczne zakwasy po wysiłku fizycznym

 

 

Czy mając przykładowo takie zmiany zpowodu nerwów,czy można jeszce cofnąc te dolegliwości,i wjaki sposób?

 

I jeszce jedno,jaka jest róznica miedzy nerwicą lekowa a natrectw i czy można mieć to razem,czy da sie ztego wyjść.

 

Swój przypadek opisze oczywiście wkrótce.

Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , z powodu nerwicy mogą wystąpić wszelkie dolegliwości somatyczne- ja przerabiałam bóle głowy ( 7 miesięcy chorobowego), bóle kręgosłupa,zawroty głowy,chroniczne zmęczenie,bóle kości.Oczywiście żadno ze zleconych przez lekarzy badań niczego nie wykazało.Z nerwicą walczę 10 lat-przez pierwszy rok zażywałam leki ale buło gorzej więc je odstawiłam-przestawiłam się n zioła i pracę nad sobą.Było ciężko ale większość objawów minęła.Teraz w sytuacjach "kryzysowych" biorę Bellergot- to lek Herbapolu, nie powodujący uzależnień niestety na receptę. Polecam.Trzymaj się ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czarny,

ja jestem przypadkiem mixu ostatnia diagnoza: mam elementy depresji, nerwicy lękowej i natręctw, więc chyba można to połączyć :? , Od roku mam bóle głowy obecne cały czas, rano w dzień wieczorem i żadne środki przeciwbólowe nie działają. I tak jak Megig miałam prawie wszystkie badania i jestem zdrowa HURA!!! Tylko czemu łeb mnie boli, do tego ciągłe zmęczenie i ospałość, codzienne czynności to jak pokonywanie siebie na nowo co dnia. Ale jakoś daje radę i żyje tzn walczę!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×