Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do pana zwanego DarkAngel, skąd inąd moderatora...


Geodeta_31

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno sam tu się produkowałeś i byłeś nikim. Teraz jesteś wielkim moderatorem i nawet zachować się nie umiesz. Nie wiem kto dał Ci takie prawa, ale głęboko sie pomylił, bo wiedza Twoja o chorobach i psychice jest tak mizerna, że się chce płakać. Ja oczywiście stąd pójdę bo z Twoim chamstwem nie chcę mieć nic wspólnego. Nadajesz się tylko do pilnowania tu porządku i zapewne dlatego mianowano Cię pseudo moderatorem. Żegnam wiedzący wszystko panie DarkAngel, choć też mający klapy na oczach panie DarkAngel, panie nie tolerujący zdania innych DarkAngel oraz jeszcze wiele innych epitetów panie DarkAngel. Szkoda słów.

 

Marcin

 

PS: Brawo, główny moderatorze za ostrzeżenie dla pana Dark coś tam. Nie wiem czemu wogóle tolerujecie takie chłopsko-pańszczyźniane stosunki pomiędzy moderatorem a ludźmi którzy rozmawiają sobie o swoich dolegliwościach, bo miłe im życie. Ja tu więcej nie napiszę, a wiele osób kiedyś na tym straci, ponieważ wiele lat w swoim życiu spędziłem na diagnozie choroby która mnie zjada i sporo o niej wiem. Oczywiście jestem też aktywnym członkiem forum o boreliozie ale zaczynałem tu wśród Was, bo taka była diagnoza: nerwica. Dlatego popełniłem swego czasu parę słów tutaj. Czy to źle? Niech ocenią Ci którzy pójdą tym śladem i w końcy ich życie znajdzie od nowa sens. Będzie ich niewielu wśród Was. Ale będą. Oczywiście że większość wśród Was ma nerwicę i nikt temu nie zaprzeczy. Ale czemu nie pozwalacie czytac ludziom o alternatywach? Tego nie rozumiem. Czy to jakieś nerwicowe getto?

Na koniec proponuję zdjąć pana Dark coś tam z pełnionej przez niego funkcji na tym forum. Nie ma facet co w domu robić, to przerywa innym kulturalną rozmowę.

 

Ciach

 

Och byłbym zapomniał. Oczywiście wypowiedź dotyczy dyskusji w zamkniętym wczoraj temacie "Kaszel nerwica borelioza". Trzeba go było zamknąć, bo zrobiłe się nie o nerwicy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geodeto..są odpowiednie subfora na tworzenie tego typu tematów. Przenoszę.

 

Temat o "boleriozie" JA zamknęłam osobiście. Postępuję tak ze wszystkimi tematami w których ludzie zaczynają się kłócić i dyskusja odbiega od tematu (w tym przypadku tematu boreliozy). Tego typu rozmowy powinno prowadzić się na pw. Jeżeli chodzi o wypowiedzi moderatorów - każdy z nas jest przede wszystkim użytkownikiem forum i ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Ostrzeżenie dla DA miało zabarwienie humorystyczne. DA odwala na forum kawał niezłej roboty i jest w tym bdb. Wystarczy spojrzeć jak wygląda to forum teraz a jak wyglądało kilka miesięcy temu. Wreszcie zapanował porządek. DA ma w tym ogromny wkład. Niestety przeciętna osoba wchodząca tu nie jest w stanie tego wychwycić..

 

Temat boreliozy - przedstawiłes tyle argumentów i informacji,że osoby zainteresowane tematem bez problemu odnajdą właściwą drogę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam wczoraj temat "Kaszel nerwica borelioza" i pierwsze co zrobiłam zaczęłam intensywnie szukac każdej chwili w moim życiu w której mógł mnie ukąsic kleszcz i coś takiego zaszczepic u mnie, nie wspomnę, że się przy tym upociłam jak dzika świnia :-|

myślę , że tego typu tematy mogą wprowadzic grupowe nakręcanie i ataki lęku.

 

Nikt nie podważył, że takowa choroba istnieje jak też Twojej Geodeta_31 męki i trudnej drogi w ustalaniu co Ci dolega nie mniej jednak powtarzam baczmy co piszemy i jaki to może miec wpływ na ogół użytkowników :roll:

 

Zastosowałeś dwa imponujące porównania :? " chłopsko-pańszczyźniane stosunki pomiędzy moderatorem a ludźmi którzy rozmawiają sobie o swoich dolegliwościach ", " Czy to jakieś nerwicowe getto " :shock:

bardzo mnie to zastanowiło i doszłam do takiej refleksji, że strugasz dla odmiany jakiegoś rycerza wolnego stanu z przytrzaśniętym hełmem na boleriozę :roll:

Fajnie, że poinformowałeś o tym nas nie mniej jednak nie każdy to ma :!:

natomiast jeżeli chodzi o getto nie muszę chyba tłumaczyc licznik użytkowników rośnie w górę, w innym wypadku wszyscy by pouciekali :idea:

 

Geodeta_31 myślę sobie, że strzelanie focha bo ktoś mi zamknął temat jest nie na miejscu zostań z nami i dziel się swoimi spostrzeżeniami w sposób rozsądny będziemy Ci bardzo wdzięczni :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geodeta_31, jeżeli wypowiedź Piotra Cię uraziła - przepraszam w jego imieniu. Nie mamy na celu nic innego prócz dobra użytkowników - cel forum jest prosty. Nie myśl, że cieszymy się, kiedy musimy zamknąć/usunąć kolejny temat, wręcz przeciwnie.

 

Nie wiem kto dał Ci takie prawa, ale głęboko sie pomylił, bo wiedza Twoja o chorobach i psychice jest tak mizerna, że się chce płakać.

Ja dałem DarkAngelowi uprawnienia moderatorskie.

Podobnie jak Piotr - nie jesteśmy specjalistami, więc nie powinieneś wymagać od nas takiej wiedzy. To jest wolne forum, może tu pisać każdy, kto zarejestruje się oraz zaakceptuje regulamin. Nie ma nigdzie napisane, że funkcyjni to lekarze.

 

Pozdrawiam,

Tomek Nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×