Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc Wszystkim...


Bubka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, mam 26 lat i mieszkam w Irlandii od ponad 4 lat.

Moje problemy ze zdrowiem zaczely sie juz w ostatniej klasie liceum.Popadlam w gleboką depresje.Nikt o tym nie wiedzial bo na codzien zawsze mialam maske szczesliwej osoby.Wszystko zaczelo sie chyba od bardzo niskiego poczucia wlasnej wartosci.Mialam biedny dom, ojca alkoholika, a szkola zamiast pomagac- odrzucala takie osoby jak ja.W podstawówce traktowano mnie zawsze jako tę z biednej czyli "gorszej" rodziny.

I tak sie zaczelo... nerwice- przedewszystkim leki oraz natretne mysli, ataki paniki- które mam do tej pory.Leczylam sie farmakologicznie przez jakis czas,zaczelam równiez psychoterapie- jednakze musialam przerwac z powodu wyjazdu do Irlandii.

Zarejestrowalam sie na tym forum poniewaz szukam wsparcia, jakiegokolwiek- poniewaz sie nie lecze.Nie mam mozliwosci psychoterapii w jezyku polskim- a to jest kluczowe dla mnie.Irlandia jest dosyc zacofanym krajem jesli chodzi o medycyne i wszelkie sprawy sa bagatelizowane, przede wszytskim w miasteczkach a wiec nie lecze sie w ogole.Bralam leki naturalne od lekarza z Polski jednakze nic to nie pomoglo.Wewnetrznie czuje, ze bardzo potrzebuje psychoterapii.Czy mozna takowa uzyskac gdziekolwiek on line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubka, witaj na forum rówieśniczko :D Twoje problemy jak najbardziej wymagają pomocy psychologicznej, same mogą się nie rozwiązać. Zapytaj wujka google o tego typu leczenie online. Znalazłam coś takiego może Ci się przyda http://psychoterapia-online.pl/jak-pomagam/ :D

Póki co trzymaj się i nie poddawaj, uszy do góry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że one same sie nie rozwiązą i wymagają leczenia,- zdaję sobie z tego sprawę, staram sie jakos sama wszystko ukladac.W duzej wierze pomaga mi moja wewnetrzna wiara, jednakże potrzebuję jakiegos lekarstwa- psychoterapii, czuję, że mam coś w środku, co bardzo chce wyrzucić jednak sama nie potrafie tego zrobic.Bardzo chcialabym miec możliwość takiej terapii tutaj w Irlandii, mieszkam w malej imejscowosci a tutaj cięzko ze specjalistami.Brak możliwosci psychoterapii jest dla mnie chyba gorsze niz ta cała nerwica :-( Jest to głęboko dobijające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz akurat nie mam, ale moge miec :-)

 

-- 04 sie 2012, 23:05 --

 

Ogólnie chciałabym z kims porozmwiac o swoich problemach, bo z moim chlopakiem troche sie wstydze.On wie tylko, ze mam nerwice, ot wszystko.A nie mam tutaj przyjaciól.Mam paru znajomych tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×