Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba nie jestem sama


przekula

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 28 lat i mieszkam w Łodzi. Tą stronę i forum znlazłam przypadkowo szukając jakiegoś dobrego psychiatry-prywatnego, ponieważ na psychitrę publicznego NFZ nie mam siły czekać.dzwoniąc dziś do Poradni Pani zaproponwała mi termin za dwa miesiące!!! Przeczytałam mnóstwo waszych wypowiedzi, nie wiedziałam, że jest tyle osób, które ma objawy podobne do mnie. Ja już od pewnego czasu jestem bardzo smutna, mam okropne drgawki (jakby było mi cały czas bardzo zimno), biegunkę, odruch wymiotny, pocę się a serce czasami tak szybko bije,że mam uczucuie że zaraz wypadnie.Od dwóch nocy prawie nie śpię, w głowie mnóstwo różnych myśli. A jednocześnie tak bardzo mi się chce spać. W dodatku biore jeszcze lek na nadciśnienie(kurcze w tym wieku) -Lokren. Z tego co przeczytała to chyba mam nerwicę lekową. Mój mąż już chyba też powoli ma tego dosyć i nie wie jak mi może pomóc. Ciągle mam łzy w oczach i w ciągu dnia ryczę,a kiedy przychodzi wieczór zastanawiam się czy będę mogła zasnąć. O kurcze to jest naprawdę okropny stan!!! Czy ja wariuje??? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dwoch tygodni jestem na lekach.zaczely pomagac,a skutki uboczne u mnie zniknely po jakims tygodniu.lekarka powiedziala mi, ze z nerwica mozna sobie poradzic,a takze nauczyc sie pracowac nad soba.czasem w to wierze,a czasem mysle sobie, ze nigdy nie poradze sobie z nerwica.na nadcisnienie biore dwa leki tenaxum 1mg i xartan pol tabletki. teraz jeszcze dolozyli mi concor, ktory ma zwolnic akcje serca, bo mam bardzo szybki puls, nawet jak jestem spokojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmagamy sie wszyscy tutaj z prawie identycznymi problemami ale myślę że musimy walczyć z tym cholerstwem jakim jest nerwica. Jak tak wzajemnie sie wymieniamy swoimi spotrzeżeniami to myślę że już sobie w jakimś stopniu pomagamy - I Tobie również. To jest naprawdę świetne forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×