Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.


Gość Pitu

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego kobiety wybierają bardziej facetów nad którymi czują kontrolę. Miałem dwu krotnie poważnie związki , jeżeli się angażuję to bardzo mocno , Należę do tych facetów ,słuchających gdzie liczy się dla mnie gniazdo domowe.

Czy źle dobieram partnerki niekoniecznie...

Zawsze to parnerką podaje wszystko na dłoni , od mieszkań po uczucie , pomoc w porządkach a Tu zwykły sms po kilku latach "potrzbuje świeżości" nie dzwon do mnie.

Straciłem wiarę w kobiety.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, po dwóch poważnych związkach nie można tak generalizować. Po prostu miałeś pecha. Z twojego postu też wynika, że one miały nad Tobą kontrolę, a Ty "im wszystko podawałeś na dłoni". Może zatem się nie udało, bo tym kobietą brakowało kontroli z Twojej strony?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to parnerką podaje wszystko na dłoni , od mieszkań po uczucie , pomoc w porządkach

czyli jestes w zwiazku jedynie dawca? To nie dziw sie, ze po kilku latach sie Toba zwyczajnie nudza. Kobiety lubia byc zdobywane ale lubia tez pozdobywac

 

Cukiereczku waniliowy nie irytuj mnie , wnioskuję ,że mam się czuć winny ? Zakorzeniasz we mnie poczucie winny tylko dlatego ,że jestem facetem.

 

-- 23 lip 2012, 17:22 --

 

A dlaczego uważaacie ,że jestem uległy , dlatego ,że słucham ? Nic podobnego uważam się za osobę dominującą jak sytuacja wymaga takiej potrzeby.

 

Candy14 , Ojciec jest bardziej dominujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Barak słów , jakie potrafią być kobiety.

Ale patrząc z drugiego punktu widzenia , to jeszcze emocjonalne nastolatki.

 

-- 23 lip 2012, 19:32 --

 

A tak na poważnie, są różne kobiety, ja tam nie odczuwam potrzeby posiadania kontroli nad partnerem, nienawidzę gdy ktoś mnie kontroluje, chce mną sterować, i raczej tego nie robię. Różne kobiety chodzą po tej ziemi!

 

Widzisz podobnie nie odczuwałem potrzeby , nigdy nie sprawdzałem kobiety naprawdę ufałem , i co mi to dało ? A może powinienem to wszystko jest bezsensu, chyba najlepiej nic nie planować i żyć z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo podobnie z kobietami. Mnie też kobiety źle traktowały, gdy kontaktowałem się z nimi, chciałem normalnie poznać kobietę, ale zawsze tylko ja dawałem coś od siebie, angażowałem się, a one nic...Nie jednej kobiecie dawałem do zrozumienia, że ja traktuję poważnie znajomość i nie bawią mnie jakieś "zabawy", ale z ich strony nie było żadnego zauważenia na moje starania. Ja mam jakiegoś pecha do normalnych i powaznych kobiet, ale ja nie jestem jedyny z takimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem takim człowiekiem, że za bardzo się angażuje uczuciowo w znajomość i może to jest moim problemem? No może nie w każdą znajomość się angazuję uczuciowo, bo to zależy od znajomośći i kobiety, ale było kilka takich kobiet, które dawały mi do zrozumienia bliską znajomość, poważną znajomość i ja już sobie wyobrażałem, że to się uda, skoro ja i ona tego chcemy? Jednak potem zawsze wychodziło na to, że tylko mi zależy na tej znajomośći do końca, a tym kobietom już nie lub w ogóle im nie zależało. Po prostu teraz jest ciężko poznać taką myslącą, poważną kobietę, która myśli poważnie o życiu i dlatego są takie problemy ze współczesnymi kobietami. Teraz są czasy głupie i popieprzone, gdzie prawie każdy szuka dobrej zabawy, przyjemnośći, ale chwilowej. Jestem nadal samotny i całkowicie sam ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem samotny ale nie upatruje winy w kobietach tylko w sobie, są miliony kobiet na świecie i zawsze można sobie znaleźć nową jak się ma odpowiednio poukładane pod kopułą.

 

Dlatego o tym pisze , że kobieta mnie perfidnie wykorzystała, a twoje insynuacje na temat zdrowej kopuły pozostawiam bez komentarza kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poukładane w głowie, myślę poważnie o życiu, ale ja też nie winię kobiet za to, że nie traktowały mnie poważnie, gdy kontaktowałem się z nimi. Oczywiśćie miałem żal do nich, że mnie tak nieodpowiednio traktowały, bo zachowywały się nie w porządku, ale to ich sprawa i wybór. Ja żadnej kobiety nie zmuszałem do znajomośći, bo nic na siłę. Kobiety są wolne i dorosłe i to tylko ich dobra wola, czy chcą kogoś poznać, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus kobiety są złe, czasy są złe, świat jest zły, wszystko przeciwko tobie jest, jednak inni jakoś se radzą. Pomyślałeś kiedyś o tym że to z tobą jest głównie coś nie tak bo obwiniasz ciągle obwiniasz cały świat za swoją nieciekawą sytuację a siebie uważasz za niewiniątko, wiecznie pokrzywdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co uważasz, że czasy są kolorowe? Jest wspaniale? Ja nie widzę niczego negatywnie, tylko optymistycznie i bardzo wierzę w ludzi. Jeżeli chcesz wiedzieć, to ja mam wiare w miłość prawdziwą, w szczere uczucia i też sobie radzę, jak inni, ale też jestem realistą i widzę, co się dzieje. A Ty nie oceniaj mnie po samym pisaniu, bo nie znasz mojej sytuacji? Twoje ataki na mnie nie są miłe, bo ja bym tak do Ciebie nie napisał, tylko starał się zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko, o czym piszę ze swojego życia jest prawdą i ja sobie tego nie wymyślam po to, żeby się żalić komuś. Nie będę przecież kłamał, że jest inaczej, bo to byłoby głupie, więc piszę prawdę o swoim życiu. Tylko jedni to zrozumieją, a inni będą od razu krytykowali, zamiast się zastanowić trochę.

 

-- 23 lip 2012, 20:10 --

 

A to nie wchodz ze mną w dyskusję, nikt Cię do tego nie zmusza, człowieku? I nie wtrącaj sie do moich wypowiedzi na forum, a jak Ci coś nie odpowiada w moich wypowiedziach, to nie czytaj, rozumiesz? Ja nie będę się przejmował jakimś gościem, który się mnie uczepił...

 

-- 23 lip 2012, 20:12 --

 

Jak jesteś mało rozumnym człowiekiem i nie potrafisz normalnie zwracać się do mnie, to chyba z Toba coś jest nie tak? Zastanów się trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus nie będę się z tobą w dyskusje wdawał bo jesteś niereformowalnym fatalistą, piszesz w kółko to samo od kiedy się pojawiłeś na tym forum nieważne w jakim wątku się udzielasz.

 

Carlosbueno Ochłoń troche kolego , bo zaczynasz mnie irytować , a nie potrzebnie się sparzysz za chwile. Napisz coś na tamat swoich doświadczeń z partnerkami a nie najeżdzaj na użytkowników w moim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą i przyznaję Ci rację, co do tego gościa, który jest taki nieprzyjemny dla użtkowników. Jemu chyba coś z główką się dzieje? Nie dość, że wtrąca się w czyjeś wypowiedzi, to jeszcze głupio krytykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus i Pitu piszcie sobie i słodźcie między sobą ja już więcej w tym wątku pisać nie będę bo nie ma sensu. Poza tym gdybym był zdrowy na głowę to by mnie na tym forum nie było :mrgreen:

 

A widzisz kurwa żebym gdzieś słodził ? Co wymyślasz za bzdury nie związane z tematem , jeszcze Mi tu będzie wmawiał farmazony. Uszanuj ten fakt ,że jak ktoś nie chce z tobą pisać to nie pisz na siłe bo irytujesz ludzi , którzy potrzebują spokoju. Chcesz się wyszumieć to idź pod klosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Są różne kobiety i różni mężczyźni. Pitu trafiłeś na te nieodpowiednie dla siebie, ale to nie znaczy że wszystkie kobiety są złe i ble! Myślę też że nie trzeba być jakiś wybitnie poukładanym aby się z kimś związać. Ciężko mi sobie wyobrazić relację z kimś wielce poukładanym, od zawsze miałam skłonność do otaczania się ludźmi "dziwnymi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×