Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto mi poleci aparat fotograficzny?


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Aparaty Sony i Nikon są niedrogie, a dobre. Rozumiem, że nie zajmujesz się fotografią profesjonalnie? Bo jeśli tak to taki sprzęt nie wystarczy. Tak przy okazji mam pytanie: czy ktoś z was kupowała już aparat przez internet. Chciałam sobie kupić aparat w necie, ale trochę boję się, że będzie uszkodzony. Może znacie jakiś sklep gdzie można zamówić przez internet, a potem odebrać w sklepie? Wole, żeby sprzedawca widział w jakim stanie jest zamówiony sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba 1994, jesteś niepoważny trochę. Napisałem przecież że do około 700 zł, czyli sprzęt typowo dla amatorów. A ty mi wyjeżdżasz z aparatem który kosztuje tyle co dobry laptop. Nie ogarniasz tematu czy po prostu potrzebowałeś się pochwalić jakie masz drogie rzeczy?

 

-- 27 lip 2012, 20:16 --

 

A popatrz na Canony, z serii PowerShot. Ja miałam SX100 IS (nie ma ich już w sprzedaży raczej) i bardzo dobrze mi się z nim pracowało.

Już nieaktualne w sumie, zamówiłem aparat, teraz czekam na kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keji, są jeszcze dostępne. Cena za nowy to jakieś 1600 do 1800 zł, a na allegro to nawet za kilka stów widziałem, ale używane.

 

-- 27 lip 2012, 19:34 --

 

Mushroom, ale ten aparat na allegro (w dobrym stanie) dostaniesz za kilka stów. Poza tym to nie jest sprzęt dla profesjonalistów, tylko zwykła cyfrówka. Za profesjonalny sprzęt jakiego używają fotografowie zapłaciłbyś conajmiej 15000, a są i aparaty które kosztują ponad 100 tys. Ale na taki to się do końca życia nie dorobię :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzastina83, wystarczy rozpakowac przy kurierze i sprawdzic czy wszystko dziala. Ja nawet meble kupuje przez net a moj byly maz tylko w necie kupuje sprzet. Nigdy nie bylo zadnej wpadki

Też często sprowadzam sobie różne rzeczy za pośrednictwem kuriera, a zamówione wcześniej w necie... Dotychczas poważniejszych wpadek nie odnotowałem, a zdarzało mi się brać na przykład sprzęt z zagranicy...

Co do aparatów, zastanawiam się nad zakupem jakiegoś Soniaka z serii Alpha... Też jednak byłoby to dosyć sporym wydatkiem dla mnie w tej chwili :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas poważniejszych wpadek nie odnotowałem, a zdarzało mi się brać na przykład sprzęt z zagranicy...

My odnotowalismy tylko wpadke z kurierem. Do tej pory kiedy cos zamawiam , a niektore rzeczy regularnie jak np., co miesiac karme dla psa, kurier zanim przyjechal to dzwonil i umawialismy sie na godzine w ktorej bede w domu. Teraz pan chyba zalozyl, ze w Polsce tylko on pracuje bo przyjechal o 14,00 i dopiero wtedy zadzwonil ze stoi pod drzwiami z przesylka. Zostal poinformowany ze przed 17 nikogo nie zastanie wiec zapraszam nastepnego dnia o 17,00. Pan niby przyjal do wiadomosci ale nastepnego dnia znowu dzwoni o 14,00 ze stoi pod drzwiami... ja akurat bylam w drodze na zlot.. chalupa do 17,00 pusta . Troche sie popstykalismy i pan oswiadczyl ze juz do mnie nie przyjedzie i sama mam sobie przesylke odebrac z ich centrali. :shock: Co za kutas! Jak tylko wrocilam od razu wysmarowalam mail do sklepu zeby zrobili porzadek ze swoja firma kurierska i przesyla po ich interwencji dotarla bez przeszkod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×