Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM!!


nitka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nerwuski!!

Jestem tu nowiuśka, z nerwicą starą i zasiedziałą ;)

Ale leczę sie od niedawana i mam kilka pytan do zatwardzialych w boju ;)

bralam asentrę, ale nic nie dawalam. Dostałam nowy lek, XETANOR, przejrzałam liste, ale nigdzie go nie znalazlam. Czy ktos z was go brał? Albo cos o nim wie? I jeszcze jedno, ostatnio caly czas odczuwam niepokoj, chodze nabuzowana, depresja mi sie poglebia i nie moge spac. dostalam xanax o przedluzonym dzialaniu, ale tak bardzo nie lubie lekow...mam go brac codzniennie rano i wieczorem, czy to nie przesada? nie chce czuc sie jak na haju, mam tego dosc nawet bez lekow;( myslicie ze psychoterapia taka porzadna moze zastapic zupelnie leki?

Z gory dzieki za odpowiedzi! pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nitko,

Xetanoru nie znam, za to xanax dostalam jako "lek potrzeby" tzn w wypadkach, gdy zaczyna mi sie atak paniki mam go brac na wyciszenie.

Moja lekarka powiedziala ze xanax mozna przyjmowac dorazne, jesli natomiast bierze sie go kazdego dnia, to kuracja nie powinna trwac dluzej niz 5 tygodni, poniewaz lek uzaleznia.. ale wiesz jak to jest, kazdy lekarz moze miec swoje zdanie i metody leczenia. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitka ja zaczynałam od Xanaxu , potem brałam różne leki ale z doświadczenia wiem (a odkryłam nerwicę 7 lat temu) że leki są tylko na chwilę i czasami przytłumiają człowieka.Jestem po terapii i wszystkim ją doradzam.Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego tak się czujesz i dlaczego masz takie objawy musisz iść na terapię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×