Skocz do zawartości
Nerwica.com

DESWENLAFAKSYNA (Pristiq) !Niedostępny w PL!


Rekomendowane odpowiedzi

A moze byc zatwierdzony w Hiszpanii a w innych krajach UE nie? Bo nie wiem jak to dziala. Czy jesli jest zatwierdzony w Hiszpanii to musi byc zatwierdzony przez cala UE?

 

-- Pt lip 18, 2014 5:33 pm --

 

Tak czy inaczej od jutra zaczynam. Stopniowo wprowadze pristiq a duloksetyne stopniowo odstawie. Moze w tydzien mi sie uda. I cos tam od czasu do czasu naskrobie jak mi idzie chociaz nikt tego nie bierze to nikomu sie nie przyda. Jak narazie valdoxan na mnie nie zadzialal wcale. Delparam na spanie tez wcale(zeby spac w nocy a nie w dzien). Zobaczymy jak tutaj na depre zadziala Pristiq. Czy wcale nie zadziala....

 

-- So lip 19, 2014 1:01 pm --

 

Pierwszy tabs polkniety pare godzin temu. Zobaczymy co dalej.

 

-- N lip 20, 2014 11:36 am --

 

Druga tabletka. Nie czuje zbytnio jeszcze zadnych dzialan ubocznych. Lekkie pobudzebie do dzialania ale takie psychiczne. Nie to ze z butow wyrywa, ze w miejscu nie moge usiedziec. Zaraz sie wybieram na plaze co raczej u mnie nie za ciekawie z wychodzeniem gdziwkolwiek. Jeszcze nie bylam ani razu. A tutaj juz od kilku miesiecy jest pogoda na plaze.

 

-- N lip 20, 2014 4:14 pm --

 

Dark Passenger, a ja myslalam,ze Efectinu jest Wyeth a Pristi od Pfizer. JEsli wenli jest Wyeth i deswenli tez Wyeth.... Musze pogrzebac w necie

 

-- N lip 20, 2014 4:18 pm --

 

AAAA ok, Wyeth nalezy teraz do Pfizera. To teraz na dwoje babka wrozyla czy Pfizer ulepszyl wenle czy poprostu pod swoja nazwa chca wciskac praktycznie to samo.

 

-- N lip 20, 2014 4:20 pm --

 

Kurcze nie moge edytowac i tak dopisuje..

 

Jednak nie Pfizer. Deswenla jest Wyetha. No to nadzieja w tym, ze mieli wenle a cos ulepszyli.

 

-- Pn paź 06, 2014 10:36 pm --

 

Witam. Uwazam, se Pristiq to najlepszy lek jaki do tej pory bralam. Efekty dopiero po 3 miesiacach.

 

-- Pn lip 20, 2015 2:46 am --

 

dalej uwazam, ze to najlepszy lek jaki do tej pory probowalam. Ciagle biore 100mg. Niestety libido 0 i 3kg wiecej.

 

-- N sie 21, 2016 1:54 am --

 

a tutaj dalej pusto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z braku laku,czyli jakiejkolwiek alternatywy. za pare lat pewnie dojdziesz do tego samego wniosku. jakąś szanse leczenia chorób psychicznych widziałbym w neurochirurgi ale to zbyt inwazyjna metoda. zmienianie równowagi biochemicznej mózgu przez wprowadzanie substancji chemicznych z zewnątrz w dłuższej perspektywie nie przynosi żadnych korzyści, tylko straty. jeśli po latach zażywania chemikaliów zobaczysz jakikolwiek trwały pozytywny efekt na swoją psychike to będę zdziwiony mocno

Tak czy owak jestes jak sam to określiłeś prymitywem skoro jednak stosujesz wenlafaksyne a brak alternatyw nie jest wytłumaczeniem diałania przeciwko sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kochane moje drogie panie mam dzisiaj wielką chęć na ostre jebanie, ale oczywiście po lekach pała mi za cholerę nie stanie

 

 

 

 

-juz Ci odje--bało na cacy ? To nie ten dział ,ogarnij sie trochę .

Jak Ci się chce ruchać , to idż się wybrendzluj na ostro trzy razy pod rząd i będziesz miał spokój , a nie piszesz tu takie zbreżne kociopoły .Komu to potrzebne wiedziec ,że jesteś impotentem z wielkimi chęciami Przykre !Miałem o Tobie inne zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2014 o 17:27, Miss Worldwide napisał:

Witam. Uwazam, se Pristiq to najlepszy lek jaki do tej pory bralam. Efekty dopiero po 3 miesiacach.

Wenlafaksyna ci nie pomagała jeśli ją kiedykolwiek brałas?? Po 3 miesiacach wenlafaksyny nie było poprawy? Wnlafaksyna to wenlafaksyna+deswenlafaksyna, a pristiq to sama desvenlafaksyna.

Edytowane przez xanonymous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że trzebaby chyba brać maksymalną dawkę wenli ( 375 mg ) żeby jej metabolitu było tyle co biorąc pristiq 100mg. nie wiem jak to wyliczyć.... bo jedno jest bardziej biodopstepne od drugiego itd itp.... a i biorąc wenle mamy 2 substancje więc działanie jakby mocniejsze? cholera wie .... W każdym razie ciakw jestem czy MIssWorlWide brała venlafaxyne a jesli tak to czy brala ją w maksymalnej dawce minimum przez 3 miesiace?

A jaka jest maksymalna dawka Pristiq? 100mg? ale ponoć 100mg nie jest skuteczniejsze od dawki 50mg tak pisalo w jakims dokumencie producenta ktory przed chwila czytalem. A ty koles bral 250mg https://www.depressionforums.org/forums/topic/42364-pristiqmax-dosage/ no i nic to nie dalo tylko czul sie gorzej czy mial zwiekszony niepokoj, wrocil spowrotem na 100mg a lekarz dołozył mu do tego mirtazapine i dopiero się poprawiło. Także nie ma dan czym plakac ze nie ma prostiqa w PL dolozcie sobie do wenli mirtazapinke:)))

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2018 o 23:13, xanonymous napisał:

tyle że trzebaby chyba brać maksymalną dawkę wenli ( 375 mg ) żeby jej metabolitu było tyle co biorąc pristiq 100mg. nie wiem jak to wyliczyć.... bo jedno jest bardziej biodopstepne od drugiego itd itp.... a i biorąc wenle mamy 2 substancje więc działanie jakby mocniejsze? cholera wie .... W każdym razie ciakw jestem czy MIssWorlWide brała venlafaxyne a jesli tak to czy brala ją w maksymalnej dawce minimum przez 3 miesiace?

A jaka jest maksymalna dawka Pristiq? 100mg? ale ponoć 100mg nie jest skuteczniejsze od dawki 50mg tak pisalo w jakims dokumencie producenta ktory przed chwila czytalem. A ty koles bral 250mg https://www.depressionforums.org/forums/topic/42364-pristiqmax-dosage/ no i nic to nie dalo tylko czul sie gorzej czy mial zwiekszony niepokoj, wrocil spowrotem na 100mg a lekarz dołozył mu do tego mirtazapine i dopiero się poprawiło. Także nie ma dan czym plakac ze nie ma prostiqa w PL dolozcie sobie do wenli mirtazapinke:)))

 

 

Bralam wenle jakies 12 lat temu. Dzialala ok z tego co pamietam ale Pristiq dzialal o wiele lepiej i nie mial zadnych ubokow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2018 o 23:13, xanonymous napisał:

tyle że trzebaby chyba brać maksymalną dawkę wenli ( 375 mg ) żeby jej metabolitu było tyle co biorąc pristiq 100mg. nie wiem jak to wyliczyć.... bo jedno jest bardziej biodopstepne od drugiego itd itp.... a i biorąc wenle mamy 2 substancje więc działanie jakby mocniejsze? cholera wie .... W każdym razie ciakw jestem czy MIssWorlWide brała venlafaxyne a jesli tak to czy brala ją w maksymalnej dawce minimum przez 3 miesiace?

A jaka jest maksymalna dawka Pristiq? 100mg? ale ponoć 100mg nie jest skuteczniejsze od dawki 50mg tak pisalo w jakims dokumencie producenta ktory przed chwila czytalem. A ty koles bral 250mg https://www.depressionforums.org/forums/topic/42364-pristiqmax-dosage/ no i nic to nie dalo tylko czul sie gorzej czy mial zwiekszony niepokoj, wrocil spowrotem na 100mg a lekarz dołozył mu do tego mirtazapine i dopiero się poprawiło. Także nie ma dan czym plakac ze nie ma prostiqa w PL dolozcie sobie do wenli mirtazapinke:)))

 

 

Bralam wenle jakies 12 lat temu. Przez 2 lata z tego co pamietam. Dzialala ok z tego co pamietam ale Pristiq dzialal o wiele lepiej i nie mial zadnych ubokow. Dla porowniania bralam tez: seroxat, wenle, duloksetyne i sertraline. I moze jeszcze jakies gowno ale nie pamietam teraz.

Edytowane przez Miss Worldwide
Dodaje pare slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chester napisał:

@Lucy32 Niestety nie ma i pewnie nie będzie, a szkoda. Metabolit wenlafaksyny, brałem, moim zdaniem skuteczniejszy niż wenla, w ogóle najlepszy lek jaki brałem. Jest w USA, niektórych krajach UE jako Pristiq. Cóż, polska psychiatria jest na poziomie dinozaurów.

Ja Wenli nie moglam zbyt duzo skutkow ubocznych, teraz jestem na Dulo ale tak mnie zainteresowala ta Deswenlafaksyna ze wzgledu na podobienstwo dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chester napisał:

@Lucy32 Niestety nie ma i pewnie nie będzie, a szkoda. Metabolit wenlafaksyny, brałem, moim zdaniem skuteczniejszy niż wenla, w ogóle najlepszy lek jaki brałem. Jest w USA, niektórych krajach UE jako Pristiq. Cóż, polska psychiatria jest na poziomie dinozaurów.

Dzieki za odpowiedz🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×