Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


mordka36

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

wybieram sie w srode, chodze do psychoterapeutki(z duzymi przerwami) :(

mam stwierdzone dda i depresje, o borderline tez prawdopodobnie bylo mowione ale ja do tej pory traktowalam to jako jakis wymysl, cos co przypisuje sie kazdemu , komu nie wiadomo co jest.

dopiero kiedy zaczynam przechodzic te szaly zwiazane z moim partnerem, i czytac na ten temat otwieraja mi sie oczy i zaczynam traktowac to powaznie.

na kazde , chocby najdrobniejsze oslabienie jego uczuc reaguje proba samobojstwa, albo wyrzucam go z domu , wiedzac ze jesli odejdzie ja po prostu cos sobie zrobie.

nie koncentruje sie na niczym innym , tylko na zwiazku.

mam tez problem z chodzeniem do psychoterapeuty, kiedy mi sie polepszy , po prostu przestaje przychodzic.

czytajac strony o borderline mam wlasciwie wszystkie objawy, z tym , ze w niektorych dniach dominuja jedne w innych inne.

niektore juz wygasly i zastapily sie innymi.

nie mam tylko poczucia ze jestem w dwoch osobach.

pojde do swojej psychoterapeutki i powiem jej o tym, wlasciwiemam wrazenie ze ta terapia niewiele mi daje, albo dala juz to co mogla.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o borderline tez prawdopodobnie bylo mowione ale ja do tej pory traktowalam to jako jakis wymysl, cos co przypisuje sie kazdemu , komu nie wiadomo co jest.

 

Co to znaczy "prawdopodobnie było mówione"?

 

nie mam tylko poczucia ze jestem w dwoch osobach.

 

Zagięłaś mnie.

Tego nie rozumiem.

Może prędzej "2 in 1"? Kurde, o tym, w ramach bordera raczej nie słyszałam, tożto demonizowanie siakieś :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi sie to ze schizofrenia kojarzy........

ale zaraz zerkne gdzie to wyczytalam.

bylo mowione znaczy , ze terapeutka mogla cos mowic na ten temat, ale ja sie nei przejelam zbytnio, zreszta mam tendencje do przerywania terapii.

do tej pory moja terapia raczej miala na celu niwelowanie stresu pourazowego po przemocowym malzenstwie(teraz widze ze to moj charakter mogl powodowac te przemoc)

dokladnie dowiem sie wszystkiego , kiedy pojde do terapeutki

 

-- 15 lip 2012, 13:47 --

 

http://www.bpd.cba.pl/info.html

na tej stronie to wyczytalam.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×