Skocz do zawartości
Nerwica.com

2012 r - koniec świata


kari77

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec świata jest wtedy kiedy człowiek umiera. Bo wtedy jego świat przestaje istnieć.

A czy będzie kiedyś jakaś masowa zagłada ludzkości to nie wiem..

Dlaczego dopiero w 2012?! Ja nie wytrzymam tak długo! Nie da się tego przyspieszyć? :D

Na szczęście wierzę w Słowo Boże, które mówi, że nikt nie zna tej daty. Więc może jutro? A ja taka nieuczesana :(

ja też bym chciała żeby mój koniec świata nastąpił jak najszybciej! ..bardzo bym chciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego końca, to byłoby zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Jeśli już to na pewno nie będzie to jakaś konkretna data, no chyba, że jaki meteoryt uderzy, ale na "Kiepskich" widziałem, że nie trafi w nas, tylko w Bułgarię, to się nie martwię na zapas. Obecnie zniszczyć możemy sami siebie, być może to odpowiedź Ziemi na przeludnienie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno sie nad tym tak zaglebiac czy bedzie czy nie bedzie , jak bedzie to bedzie i nikt nawet sie nie zorientuje. Natomiast wydaje mi sie ze koniec swiata bedzie, ale tylko wtedy gdy słoneczko nam przestanie swiecic czyli za jakies miliony czy miliardy lat. Tak poza to z ta data 2012 to wielka glupota, w 2000 takze mial byc koniec swita i co..? nadal zyjemy :lol: Wydaje mi sie ze po prostu mozemy sami sie wykonczyc poprzez środowisko (lodowce, zanieczyszczenia, lasy rownikowe, choroby itd), a jako takiego konca swiata nie bedzie i na pewno nie w 2012, czytalam przepowiednie Nostardamusa i tam znowu wyczytalam ze koniec przypadnie na jakis 2038 rok. Trzeba pamietac ze przepowiednie nigdy nie sa w 100% pewne, zawsze maja one roznorakie znaczenie, ludzie sami przetlumaczaja te przepowiednie na swoj sposob i swoje wyliczenia wiec sa to jak najbardziej przypuszczenia, nigdy zadna z przepowiedni nie jest dokladnie napisana co przypadnie na jaki dzien i na jaka godzine - nigdy , zawsze pisane sa one ogolnie, a to tylko ludzie je analizuja i wiele dopowiadaja i zle tlumacza- na swoj sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita-Chyba Twoja wypowiedż obniżyła mój poziom lęku przed 2012 rokiem.Dziękuje Ci za to;) ,Masz całkowitą racje nie wolno się nad tym tak zagłębiać.

 

Nie chyba tylko na pewno ;) Nie ma za co dziekowac ;) Taka jest prawda, rozmyslanie i dolowanie sie czyms co nawet jezeli mialoby byc (co jest dla mnie niemozliwe) jest bezskuteczne bo i tak nie mamy na to wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata? Zobaczcie to: http://video.google.pl/videosearch?q=the+big+picture+pelny+obraz&emb=0&aq=o#

Jest tego 9 części i pokazuje, jak przyszłe "wielkie" wydarzenia typu koniec świata, mają sprytnie odwrócić naszą uwagę od TU i TERAZ. A co się dzieje TU i TERAZ? Pooglądajcie, to się sami przekonacie :shock:

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie kiedy nastapi koniec swiata?

Wierzycie ,ze to nastapi w 2012?

 

Niby juz tyle razy mial byc wczesniej.. na 2012

zapowiedzieli go juz Nostradamus..oraz majowie ..Wierzycie w takie przepowiednie?:)

zobaczcie :

http://koniecswiata.info/przepowiednie-nostradamusa/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec Świata to już się dawno zaczął... przede wszystkim moralny - "czasy sadysfakcji", wyścig szczurów, totalny brak empatii i współczucia. Potem wrażliwcy zapadają na nerwice i depresje... Nie mówiąc już geologicznym wyeksploatowaniu planety przez gatunek ludzki. A także zgładzie unikalnych gatunków zwierząt i roślin. Przy wycince 1 ha lasu równikowego, giną tysiące gatunków, także tych, których nie da się już bliżej poznać.

 

Co do przepowiedni Nostradamusa - najbardziej podobają mi się, te w których mówi, że kobiety przejmą kontrolę nad światem lehehehe. :mrgreen:

 

A co do przepowiedni Majów... :D

1262474793_by_LonginLo_500.jpg.5afc3058bb2485484bb7e8fada2ffb9f.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus przepowiedzial na ten rok III wojne swiatową i to ona ma m.in doprowadzic do kona swiata..W sumie mozna by bylo sie posmiac z takich hipotez,ale przepowiedzial on juz I i II wojne swiatowa i wiele roznych wydarzenataki terorystyczne w Ameryce,wladze Napoleona......;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma nastąpić przebiegunowanie Ziemi - bieguny zamienią się miejscami,
Jak to mozliwe?
co ma miejsce chyba raz na 12 000 lat.
Dlaczego akurat 12000? O ile mi wiadomo, to tor biegunów w ciągu ostatnich kilku miliardow lat nie zatoczyl nawet koła..
W wyniku tego Ziemia stanie na chwilę w miejscu,
Jaka sila to sprawi?
po czym zacznie kręcić się w innym kierunku.
A nie dalej w tym samym? Moze w poprzek? Ja wolę w poprzek!
Z powodu zatrzymania oceany i morza zaczną wylewać się na lądy.
To one sie tez nie zatrzymają? Jak wszystko ma sie zatrzymac, to chyba oceany tez ;)
Proces przebiegunowania nie zaczyna się nagle - to już trwa od jakiegoś czasu (z tego powodu są np. tsunami).
Na pewno? Ja slyszalem nieco inną teorie, ale w porownaniu z powyzsza kompletnie nieinteresującą.
W jakiejś przepowiedni było ponoć, że Polski to prawie (czy w ogóle) nie dotknie, bo jest tu dużo wierzących i religijnych ludzi.
Ja slyszalem, ze swiadkowie Jehowy ocaleją, dokladnie 144000 ;)
W sumie nie powiedziałabym, ale ok. W porównaniu z innymi krajami to chyba faktycznie jest ich (nas?) sporo.
Czyli kogo?

Zaden koniec swiata nie nastąpi, a juz na pewno nie wg powyzszego scenariusza. Dlaczego? A dlatego, ze ziemia jest plaska niczym stolnica, albo od kotła dekiel. Po drugiej stronie świata ludzie chodza do gory nogami, a na krawedzi tego placka morze wpada do wielkiej otchlani i wyplywa z drugiej strony. Wszystkie te niby naukowe kosmiczne obserwacje to wielka blaga, to odszczepiency Was zwodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zarania dziejów ludzie lubią straszyć się takimi rzeczami jak koniec świata. Z tego co wiem to do tej pory miało już ich być kilka.

Osobiście nie wierzę by ktokolwiek był w stanie przewidzieć koniec świata, tak samo jak nie wierzyłam w ''pluskwę milenijną''.

Zobaczycie, ze po 2012 wymyślą 2025 czy jakąkolwiek inna datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×