Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa na wesoło :)..


Lukasz1983

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie fajny temat :smile: Trzeba sie śmiać ze swoich ułomności !

Paw był uroczy faktycznie :mrgreen: Wymieniłam potem kilka maili z tym sanitariuszem i zapytałam wprost- dlaczego chce sie umówić z dziewczyną która znając go 15minut zwymiotowała na niego :lol:

A on napisał:

"Bo większość dziewczyn będąc w takiej sytuacji zapadłaby sie pod ziemię, a ty sie zaczełaś śmiać"

 

Jak widać humor i dystans do siebie popłaca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😂 Moja akcja - Jest taki sklep, znajoma mi poleciła, żeby kupić olejek cbd bo jej pomógł przeciwlękowo. Poszedłem miła Pani mi tam opowiadała jak to działa i zaznaczyła, żebym nie brał od razu za dużo, bo mogę osiągnąć odwrotny efekt. Kupiłem 5% na początek, i biorę jak kazano 5 kropli pod język, czekam godzinę nic się nie dzieje, biore kolejne 5 bo pomyślałem,z emoże jednak mnie okłamała i za mało wziąłem xD nic biorę kolejne nawet nie wiem ile, ...nagle czuje coś takiego jakby czas spowolnił, chciałem wstać i miałem wrażenie, że jakoś tak nierówno chodzę, i stwierdziłem,że sobie wkręcam, a wiecie jak to jest z nerwicą, jak się tak wkręca, i stwierdziłem,że może jednak tak sobie posiedzę, bo to uczucie dziwne  było tylko, jak chciałem wstać. Nagle schiza, że może przegiąłem, przyszła moja siostra, ulga bo ktoś w pokoju, coś palnęła głupiego,że dostałem śmiechowej  głupawki, ona na mnie patrzy też zaczęła się śmiać, ja się prawie udusiłem ze śmiechu, nie mogłem mówić, bo każda próba kończyła się śmiechem niepohamowanym xD chyba z pół godziny to trwało. Później się okazało,że to CBD działa z opóźnieniem i w małej ilości koi nerwy, rozluźnia napięcie, a dużą dawkę to biorą osoby z nowotworami znieczulająco. Ogólnie uczucie było przyjemne, ale, że jestem panikarzem, to nowe odczucie mnie tak nakręciło, ... także nauczka, żeby słuchać jak nam radzą xD 🤣😅 Teraz już tylko po 4 kropelki biorę, i jestem po tym mega cierpliwy, mogę na spokojnie chodzić, załatwiać różne sprawy, bo wcześniej to nawet bym frytek ze stresu nie umiał kupić xD 😊😊😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×