Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Incendier68057

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się rozpisywać, bo nie sądzę, żeby kogokolwiek to aż tak strasznie interesowało, ale co nieco skrobnę.

Mam 17 lat, czuję się przygnębiona, czuję się ignorowana, czuję się źle i chcę sobie pomóc. Ale zarejestrowałam się też po to, aby poczytać trochę o Was, podszepnąć dobre słówko i dowiedzieć się, w jaki sposób wrócić do normalnego życia.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie. Co prawda nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty, ale w najbliższych dniach zgłoszę się do lekarza rodzinnego po skierowanie do psychologa/jakiegoś terapeuty. Zwyczajna historia: niezgoda w rodzinie, trochę alkoholu, duża presja ze strony bliskich, jeśli chodzi o szkołę i przyszłą, hm, nazwijmy to "karierę". Do tego przejmowanie się problemami wszystkich naokoło, wszechobecne narzekanie i kłótnie. No i jeszcze wrodzona nieśmiałość, pesymizm, właściwie przez większość życia samotność: nie mam rodzeństwa, bardzo niewielu przyjaciół i to również nie takich "na dobre i na złe".

Podejrzewam, że mam nerwicę albo coś w tym stylu, bo przeżyłam parę naprawdę przykrych momentów. I właściwie z takich rzeczy na temat to byłoby tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×