Skocz do zawartości
Nerwica.com

Interwencja kryzysowa


zielona miętowa

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec czerwca szykuje mi się dłuższy breake up z terapeutką. 5 tygodni przerwy, a ja tego kompletnie nie widzę, już teraz jestem zdewastowana psychicznie z tego powodu. Widząc mój obecny stan oddelegowała mnie na interwencję kryzysową (kraków), w razie głupich pomysłów, pod jej nieobecność. Tylko, że ja osobiście nie sądzę, żebym porwała się na wizyte tam, jakoś nie wydaje mi się, żeby mogli pomóc osobie z moimi problemami. W każdym razie może umiecie mi powiedzieć pare rzeczy. Jak najlepiej sie tam zgłaszać? dzwonić, czy poprostu nawiedzić ot tak, z ulicy? Jakie atrakcje mnie tam spotkają, tzn wchodze tam i co dalej? co ze mną zrobią, co mi zaoferują? Miał ktoś przyjemność sprawdzić osobiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielona miętowa, jako ex studentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej i pracy socjalnej mogę powiedzieć tyle że:

- na miejscu powinien być psycholog, osoba doświadczona w sytuacjach właśnie kryzysowych i w kontakcie z trudnymi osobowościami

- najlepiej najpierw zadzwonić i umówić się na rozmowę z nim, a czasem wystarczy rozmowa telefoniczna z osobą która akurat ma dyżur

- oni są po to żeby pomóc Ci przetrwać ów kryzys i poradzić Tobie, co dalej, pokierować Cię

- nie ma czego się obawiać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy, jak masz konstruowany program. ja miałam reso jako specjalność pedagogiki specjalnej więc kanon pedagogiczno-psychologiczny miałam i to dość rozbudowany. o interwencji też było. tylko oczywiście nie w taki sposób, żeby to się komuś kiedyś przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×