Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co udało Ci się dzisiaj zrobić?


stoper

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, olej ponton, czasem odrobina przyjemności jest potrzebna, zwłaszcza, jak się jest w stresie.

 

Czasem? Mam bardzo słabą wolę jeśli chodzi o jedzenie. Dla mnie czasem to jest raz w tygodniu, a nie raz albo kilka razy dziennie. Ja żrę za dużo i za często i złe rzeczy, a nie że sobie od czasu do czasu zjem coś słodkiego.

Od lat próbowałem różnych sposobów ograniczania niezdrowego jedzenia. NIC nie działa na dłuższą metę. Coś robię źle albo taki już ze mnie beznadziejny przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Wiesz, czasem nieświadomie poprzez obżarstwo kompensujemy sobie różne braki i frustracje. Fakt, to zły nawyk. I ciężko go zmienić. Czasem z wygodnictwa, czasem z braku silnej woli. Wiem co mówię, całe życie na diecie ;)

Wczoraj około 1:30 zjadłam czekoladowego batonika :roll: Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, na pewno trzeba byłoby przestrzegać jakiegoś jadłospisu. I się go trzymać, do tego włączyć ćwiczenia. Ja tak myślę. Ja wszystko chciałabym mieć na kartce, ze wskazówkami. Na intuicję raczej bym się tu nie powoływała.

Po 30-tce charakterystyczny jest spowolniony metabolizm. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Wiesz, żeby coś mieć, czasem trzeba z czegoś zrezygnować.

Nauczyłbyś się. Też z kartką, wszystko po kolei miałbyś rozpisane, co z czym , ile etc.

Gdybyś wiedział, że będą efekty, z pewnością dałbyś się przekonać. Np. w 2 miesiące 10 kg. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, no, ja tylko widzę te 10 kg w ciągu 2 miesięcy.

Wystarczyłoby mi 5 kg mniej i byłabym szczęśliwa.

 

Warto się przemóc.

Ja bym to robiła z kartką. Codzienna rozpiska, wiesz o co chodzi?

Dla mnie to nawet ciut za szybko. 4 w pierwszy miech, 3 w drugi, 2 w trzecim i 1-2 w czwartym by mnie w zupełności satysfakcjonowało. Tak żeby zjechać do poniżej 90 kg.

 

-- 23 cze 2012, 14:38 --

 

Mushroom, a ty się odchudzać chcesz?

Chciałbym wrócić do swojej wagi z początku 2007 roku, kiedy to ważyłem 89 kg i wyglądałem i czułem sie świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×