Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica depresyjna/depresyjno lękowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ostanio miałem problemy z ciśnieniem jakies 2 tygodnie wachało sie od 140/90 do 160/105 puls normalny,lekarz zalecił leki na nadcisnienie, teraz mam w granicach 130/80 do 115/65 nie biorę leków a jedynie zioła na obniżenie i bądz tu mądry , czuję się wyczerpany i zmęczony wysiłek fizyczny to dla mnie udreka i mam bule w klatce piersiowej oraz zaburzenia rytmu serca w godzinach porannych i wieczornych tzn mam dodatkowe skurcze lub przerwy wyrównawcze co jest nieprzyjemne. Poranny puls w granicach 48-50 dopiero koło południa wszystko się normuje, nic tylko usiąść i płakać, nic mi się nie chce czuje sie sfrustrowany i wypalony szczególnie zawdodowo i jako ojciec i mąż. Raz naerwica raz depresja jak nie urok to sraczka. Łykam nadal 0,25 Luxety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałam problemy ze skokami ciśnienia( szczególnie po odstawieniu leku na depresję). Miałam straszne zawroty głowy i nie mogłam spac w nocy bo się dusiłam. Teraz biorę Propranolol na unormowanie pracy serca. Jeśli nie pomagają Ci przepisane leki to idź jeszcze raz do lekarza bo szkoda się wykańczać!

Powodzenia! :D Głowa do góry - poradzisz sobie - ale to ciągła walka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE o to chodzi że stabilizowały mnie jakoś ale wychodzi na to że trzeba chyba dawkę zwiększyc

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:03 pm ]

w sumie 4 m-ce więc musiał się organizm przyzwyczaić a w dodatku zacząłem dostawać jakieś dziwne akcje depresyjne tzn przychodzi myśl która mnie przeraża lub spada na mnie dziwny lęk i ciężar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza. Jej argumenty sa sensowne i to mi wystracza. W ogole do wiedzy trzeba miec dystans, nie wazne, czy podpisana nazwiskiem, czy nie. Nawet w gazetach odchodza nieraz niesamowite manipulacje, przeinaczanie prawdy itp. Jedynie wlasny zdrowy rozum moze nas chronic, a czyjs papierek lub skrot przed nazwiskiem nie robi na mnie osobiscie wrazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , to , co podlinkuję to nie jest blog "terapeutyczny.".Ale "fajny" może jest.

 

http://bardzodobrze.blox.pl/html

 

Autor to psychiatra - psychoterapeuta Bartosz M. Wrona z Katowic

i napisał książkę, którą swoim blogiem promuje.(o kurde już drugą? )

Jestem Jego ex-pacjentem, więc to podpada pod kryptoreklamę.

Mam nadzieję, że za takie rzeczy nie banują na tym forum?

 

A wracając do tematu...

może jeszcze coś podlinkuję?

 

http://moja-nerwica.republika.pl/

 

nie wiem czy "fajny", ale masz 2 linki w 1 poście.

-pozdrawiam - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, ale co tam - dopiszę się.

 

Po pierwsze - podoba mi się blog http://psycho-tropy.org bo fajnie mi się go czyta, szczególnie spodobał mi się post o telewizji - jest to co lubię: fakty, badania, konkrety i rzeczy rzeczywiście przydatne ludziom w życiu a nie zwyczajowe "lanie wody"..

 

A po drugie - wrzucę (trochę reklamowo, przepraszam..) informację o swoim blogu: http://blog.psychoterapia-babicz.pl Jeśli będziecie chcieli to zapraszam do odwiedzin, będzie mi bardzo miło. Staram się pisać o rzeczach ważnych i tych, które w jakiś sposób mogą się przydać każdemu (a które czytam przeglądając sieć). No i rzecz o której chyba wszyscy blogerzy wiedzą - im więcej odwiedzin tym większa motywacja do pisania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×